Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyugat-európában akik dolgozto...

Nyugat-európában akik dolgoztok ott is ilyen rabszolgatempó és fejetlenség van a cégeknél inkompetens vezetőkkel és ott is egy ember csinálja három ember munkáját egy fizetésért?

Figyelt kérdés

vagy ott más, mert ott valóba védik a törvények és a szakszervezetek a dolgozókat?

nem tudom, ezért kérdezem.


2023. jan. 21. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tapasztaltam ilyet cégeknél. Magánszemélynél persze más lehet dolgozni.
2023. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én a nyugatiaktól hallom, hogy itt három ember akarja Magyarországon elvégezni azt, amit kinn egy megcsinál.
2023. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Területtől és foglalkoztatási módtól nagyon függ szerintem.

Ha ilyen közvetítő cégnél vagy, akik minimális szaktudást igényelő munkákra tesznek ki, akkor az kemény lehet. De ha egy helyi emberrel egy szintű módon vagy foglalkoztatva, egy szaktudást igénylő területen, akkor az is más.

Nekem a legjobb cég, amit eddig láttam, legjobb munkahelyem.

2023. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Attól még, hogy te sz/r helyen dolgozol, nem ez az általános
2023. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugat es nyugat kozott is van kulombseg...

Nalunk olyan lassu a tempo, hogy konkretan magamtol dolgozok tobbet mint az itteniek.

2023. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 teljesen így igaz!


Annyit írnék még hozzá, hogy azért a vezetőség sok helyen inkompetens, ez bevett szokás nyugaton is:D viszont emberileg sokkal jobban megbecsülnek nyugaton, ahogy #3 is írja, ha ugyan olyan poziban vagy, mint egy átlagos helyi lakos.

2023. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

#6: Csak azt tudná egyszer valaki megmondani, hogy ha nyugaton mindenki legalább olyan hülye, vagy még hülyébb, mint itt, akkor miért van az, hogy fényévekkel előttünk járnak még mindig.

Komolyan egyszer annyira kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan tudják beleilleszteni azok a világképükbe, akik szerint minden vezető kifejezetten azért munkálkodik, hogy minden szar legyen. Közben a cégek meg jól működnek és eredményesek.

2023. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2essel ellentétben én több Magyarországra költöző nagy cégnél láttam hogy amit kint kényelmesen több ember ellátott azt itthon egy emberre akarják rávarrni. A legextrémebb eset amit láttam, az volt mikor 5 kinti ember munkáját sózták itthon egy ember nyakába. Persze nem ment, vajon miért.
2023. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami a cégeknél működik, az a kis szorgos, szarul fizetett, lenézett kis hangyák miatt működik. Ők azok, akik az idejüket, erejüket, szakkértelmüket adják. Itthon is, külföldön is. Ők tolják még utolsó erejükkel azt a szekeret, aminek a tetején mindenhol egy tulajdonos döbrögi pöffeszkedik, akinek semmi szakértelme, munkakedve nincs, csak a hátszele volt meg egész életében, amiből vásárolt egy rabszolgatelepet és néha bejár körbeszaglászni, csaholni, meg felmarkolni a bevételt, amikor unatkozik.
2023. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!