Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet következménye annak ha...

Lehet következménye annak ha valaki nem jelenik meg első nap a munkahelyen? (Külföldre, magyar munkaerőkölcsönző cég által)

Figyelt kérdés
Anyukám párja egy magyar munkaerőkölcsönző cég által ment volna Ausztriába dolgozni. Szerződés is volt (amiben az volt ha nem tolti le a felmondasi idot, 1000euro a bintetes) ő nem szólt nekik, és nem jelent meg. Most felszólították, hogy igazolja, de nem tudja, másik helyet választott, de nem szólt az előzőnek :( lehet ebből baja? 1napra sem ment b...
2023. jan. 26. 11:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Gondolom probaido mindenhol kotelezo, es ott barmikor lelephet/ nem jelenhet meg az illeto, ezert remlem, hogy nem buntetheto
2023. jan. 26. 11:35
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tudni, hogy mi van abban a szerződésben, amit aláírt.
2023. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Maga a munkahely csak simán nem fogja alkalmazni és annyi. Bosszúság a cégnek de ennyi.

A munkaerő közvetítő viszont lehet, hogy ráver valamit, vagy legalábbis nem fogja segíteni a továbbiakban egyszerűen azért, mert őket égette le a külföldi cég szemében. Megbízhatatlan alakokkal meg ők sem akarnak üzletelni.

2023. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erre vonatkozó rész a munkaerő közvetítő szerződésében és ő elfogadta, aláírta, akkor igen. Meg kéne nézni.
2023. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm megérdemli ha baja lesz belőle.

Nem tudott volna egy telefont elejteni?

Ez szerintem sokat elmond az emberről,hogy milyen.

A munkaközvetítőnél is emberek dolgoznak és a cégnél is…ők számoltak vele aznapra.

Én is Ausztriában élek és az ilyen magyarok helyett is nekem sül le a pofámról a bőr.

2023. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
börtön
2023. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Megérdemlné, ha lenne következménye, mert ez pofátlanság a javából!
2023. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
En tudom, de most ezzel mit tudok kezdeni, mondtuk neki hogy azolhatott volna... de nem ez volt a kerdesem, hogy jo dolog e amit tett, szerintem is gáz.. de anyat is bajba keverné, ha ezer euros buntetest kapna emiatt, csak ezert kerdezem
2023. jan. 26. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A tetteknek következményei vannak. Ilyen a felnőtt élet.
2023. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Oké, de mi 😄😄 probaido alatt amugy nem az van hogy barmikor eljohet az ember? Szerintem is gáz amit csinált, de nem ilyen ember ő... csak sok volt az ígergetes, ide menjen, oda menjen, anyukája is meghalt, temetes intezes, nem direkt kibaszni akart...mindegy nem ez a lényeg. Megkérdezunk egy ugyvédet
2023. jan. 26. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!