Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakiről tudják, hogy...

Ha valakiről tudják, hogy aktívan nézelődik más állások után akkor a jelenlegi helyén és pozíciójában számíthat hátrányra?

Figyelt kérdés

SSC-ről van szó. Cégen belül jelentkeztem egy pozícióra, főnök tud róla mert jóba van a másik pozícióba kereső főnökkel szóval előre megmondtam neki.

Ajánlatot is kaptam, de visszautasítottam - interjún kiderült egy pár dolog ami miatt inkább nem fogadtam el.


Továbbra is nyitott vagyok a váltásra, bár már valószínű cégen kívül.


A jelenlegi helyemen most mire számíthatok? Fizetésemelés, szakmai tréningek, előnyök szempontjából jól gondolom, hogy most már a lista végén szerepelek a főnök szemében?


2023. jan. 30. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 opció van:

- vagy mindent próbálnak megvonni tőled, mert minek költsenek olyanra aki amúgy is el akar menni

- vagy megkapsz mindent is, csak maradj ott


Elég egyértelműen el tudod dönteni melyik a helyzet.

2023. jan. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szóval előre megmondtam neki."


Szóval a jelenlegi főnöködnek mondtad el, hogy megpályáztál egy másik állást a cégen belül? Szerintem ez teljesen korrekt, és ha a főnököd egy kicsit is civilizált, nem fog hátrányos helyzetbe hozni emiatt. Ha meg más cégekhez pályázol, azt tudod úgy csinálni, hogy ne jöjjenek rá.

2023. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Bolond vagy? Én így kaptam most nettó 200 ezres emelést. Konkrétan a pozíciómban nekem van a legmagasabb fizetésem, csak ne menjek el...
2023. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fonok fuggo. Van aki tokre megerti, van aki paraszt lesz meg van aki probal ott tartani pl emelessel
2023. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!