Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számítógépes munkát végzők,...

Számítógépes munkát végzők, nálatok elvárás, hogy home office-ban is végezhessétek a munkátokat, legalább részben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem dolgoznék olyan helyen, ahol nem biztosítanak legalább heti néhány nap home office-t.
Nem elvárás, bár örülnék neki, ha biztosítanának.
Nem, mert alapvetően nem vagyok a home office híve.
Egyéb, leírom.
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

közel 3 éve nem voltam az irodában dolgozni.

És nem is óhajtok a jövőben sem. Eredményesebb vagyok itthon.

2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tud valaki ilyen jellegű állás?
2023. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2es, ha megírod privátban miket tudsz (végzettség, nyelvtudás, tapasztalat) megnézhetem, hogy van-e nálunk valami ehhez illő pozíció. Nekünk konkrétan irodánk sincs jelenleg, de a májusban nyíló iroda is csak a munkaerő alig negyedét tudná befogadni, szóval egyáltalán nem lesz elvárás a bejárás.


1es voltam.

2023. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3 Kedves vagy.

Mivel foglalkoztok?

Mi kell ahoz hogy be kerüljön az ember hozzátok?

2023. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4, ISSC

HR, Recruitment, beszerzés, bérszámfejtés, elsősorban ilyesmi.

Ami kell az angol legalább B2es szinten és nem árt, ha van egy másik (lehetőleg európai) nyelv is legalább B2es szinten. Meg persze ha van munkatapasztalat a megcélzott munkakörben, az előny. Bérszámfejtésre meg ugye nem árt pénzügyi végzettség, de nem feltétel.

2023. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 Nyelv tudás nélkül esélytelen bekerülni hozzátok?

Igaz van nyelv tudás, de az nem B2es, először nyelvtudás nélkül állás érdekelne.

2023. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6, nem, a cé nyelve az angol. Mivel a munka nincs helyhez kötve, így a közvetlen csapatom egyik fele Krakkóban, a másik meg... hát... nemtom hol van:D Valami ázsiai ország, de nemtom :D Szóval a közös nyelv az angol. Ahogy az összes céges kommunikáció is az. nyilván a magyar kollégákkal magyarul beszélünk, de mindne hivatalos kommunikáció angolul van. És mivel javarészt európai cégeknek nyújtunk szolgáltatást, így ott is vagy angol, vagy ahelyi nyelv.


Egyéb nyelv hiányában is lehet vannak pozíciók, bár azok nem olyan jók, de az angol alap az összes munkakörben és pozícióban.

2023. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. Köszönöm szépen, sajnos akkor ahoz még idő kell.
2023. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megért:D
2023. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miszter cégvezető,a HRt meg a recruitmentet angolul írta, a beszerzést meg a bérszámfejtést már magyarul, micsoda multi. Amúgy meg milyen idióta cég lehet hogy gyakorlatilag HR-rel (mert a toborzásért, meg a bérszámfejtésért egy normál cégnél a HR osztály a felelős) és beszerzéssel foglalkozik. Mit szerez be? Folyékony szappant? Microchipet? Turbinalapát gyártásához szénszálat?

A kérdésre is válaszolok: nálam nem elvárás, hiszen én még azt szoktam meg hogy be kell menni - suliba, munkába, stb. Ettől függetlenül biztosít a cég ho-t, ráadásul teljesen rugalmasan

2023. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!