Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltató fénymásolhatja a...

A munkáltató fénymásolhatja a személyi igazolványt vagy nem teheti meg?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kategória, akkor elnézést kérek, nem tudtam ezen kívül milyen kategóriába írjam.

A munkáltatónak van joga a személyi igazolványt fénymásolni?

Nem elég ha a személyi igazolvány száma megvan, mutatom: "tényleg ez a szám"?



2023. febr. 3. 15:59
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan esetekből származhat félreinformálás, amikor valaki általánosítva állít valamit ("bankkártyákon nincs CVC kód") mert nem ért hozzá.
2023. febr. 5. 04:04
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
31: Most ahelyett, hogy újfent provokálni próbálsz, a kifejezésekkel kellene tisztában lenned. Bankkártya, dombornyomott kártya és hitelkártya nem ugyanaz.
2023. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

"31: Most ahelyett, hogy újfent provokálni próbálsz, a kifejezésekkel kellene tisztában lenned. Bankkártya, dombornyomott kártya és hitelkártya nem ugyanaz."

Nem provokáltalak egyszer sem.

Sose állítottam, hogy ugyanazok lennének.

Ellenben aki azt állította, hogy nincs CVC kód a bankkártyán, ezt minden bankkártyával kapcsolatosan, általános érvényűen közölte.


"20: Síma bankkártyán nincs CVC-kód, csak a dombornyomotton és a hitelkártyán. És igen, fizetéskor meg kell nyitni telefonon a bank alkalmazását"


Én arra kívántam felhívni a figyelmet, hogy az ilyen általánosítások nem szerencsések.

1999 óta van bankkártyám, mindig, mindegyiken volt CVC kód (Visa Electron-on CVV kód). Nem voltak dombornyomottak.

2023. febr. 5. 09:18
 34/34 anonim ***** válasza:
Igen
2023. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!