Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagált a főnököd,...

Hogyan reagált a főnököd, amikor felmondtál?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 10:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
86%
sehogy. vállat vont, ott a HR-es neki mennek a papírok, majd a főnök csak aláír és csá el lehet húzni. 12 évet voltam itt, még egy kézfogást se kaptam távozáskor.
2023. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Elhajította a felmondásomat, mondván, neki erre nincsen ideje. Egy igazi nárcisztikus p.csa. Nem bírta elviselni, hogy beadtam a felmondásomat.
2023. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Próbált marasztalni, beszéltünk fizetésemelésről, meg hogy mit lehetne még tenni. De belátta, hogy sokkal jobb ajánlatot kaptam.
2023. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
71%

"Próbált marasztalni, beszéltünk fizetésemelésről"


Én amikor felmondtam se marasztalás se emelés nem merült fel.


Menni akarsz? Menj. Majd lesz 10 másik a helyedre.

2023. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodt hangvétellel beolvasott nekem. Mert úgy volt vele, miért ne, még így utoljára. Aztán 1 héttel később még azért próbált volna ugráltatni telefonon keresztül. Azzal kapcsolatban felhívott, hogy mégis hova tűnt egy bizonyos írat. Egy olyan irat, amit én már korábban rendeztem, onnantól már nem is az én felelősségem, de persze, gondolta még egyszer belém rúg. Na, akkor már én olvastam be neki.
2023. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Volt olyan, aki napokig bújkált előlem mivel tudta, hogy felmondok (fizetésemelést kértem, azt hazudta kell hozzá a HR, tudtam, hogy hazudik, de mondtam neki, hogy kap 2 napot, ez volt hétfőn, pénteken konkrétan a wc előtt állítottam meg, mert addig bújkált, meg mindig sietett valahová….persze fizuemelés nem volt, aztán pislogott, amikor a kezébe nyomtam a papírt)
2023. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Megsértődött. Az egy hónap felmondási idő alatt végig sértett volt, alig szólt hozzám. Két év múlva osszefututtunk a piacon és konkrétan a nyakamba ugrott, és jött velem mindenhova, el kellett mondjam, mi történt velem azóta...
2023. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Én még nem mondtam fel, csak szereztem még 1 diplomát es akkor beszéltünk róla, hogy keresgélni fogok a végzettséghez jobban passzolót. Mondta, hogy jó, úgyis vannak jelöltjei a helyemre. :D

Azért vicces, mert évek óta nincs meg a csapat, az én pozimban 1 év alatt 5 ember fordult meg, velem lettek meg 2 éve. Jelölt pedig közel távol sehol, tudom, mert egy másik helyet se tud feltölteni jó ideje.

2023. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

1. Munkahely: a főnök kinevetett, azt mondta jól teszem, takarodjak (azért mert háziorvosi karantén alatt nem tudtam bemenni dolgozni 5 napig). 1 hónappal később felhívott, hogy nincs-e kedvem visszamenni akár részmunkaidőben. Megmondtam, hogy bszd meg magad, nem. :D


2. Munkahely: a főnök felajánlott egy magasabb pozíciót, fizetésemelést, csak hogy maradjak. (Egyetemre mentem, szóval megköszöntem, de nem tudtam maradni)


3. Munkahely: nagyon szerettek, egy halom búcsúajándékot kaptam.


4. Munkahely: a főnök kijött a sodrából, hogy ő most erre nem számított, mégis honnan szerezzen embert?


5. Munkahely: nem történt semmi, mellékállás volt csak, így is örültek, hogy volt beugrós, nem kavart fel sok vizet a távozásom.


6. Munkahely: a főnök csak megvonta a vállát, nem érdekelte különösebben. Ugyanezzel "ha nem akarsz mást, akkor ne álldogálj itt, menj a dolgodra"


7. Munkahely:

A főnök teljesen meglepődött, nagyon sajnálta, hogy elmegyek. Aki ettől a cégtől elment, azt vagy páros labbal rúgták ki, vagy ha normálisan felmondással intézte, akkor a főnök kijelentette, aki innen kikerül, azt többet vissza ne jöjjön. Ehhez képest engem mindig szeretettel várnak, néha be szoktam menni dumálni akikkel jóban voltam, főnök is kérdezi, teszik-e az új helyem, mert ha esetleg nem válik be, ide bármikor visszajöhetek.

Kivétel lettem. Illetve csináltak egy búcsúbulit is nekem. :)

Hasonló volt, mint a 3. munkahelyem.


8. Munkahely: még dolgozok, viszont most beadtam a jelentkezésem egyetemre, ami azt jelenti, hogy tanulmányi szerződést kötve csak pár hónapot fogok dolgozni. Mindenki támogat, főnök is örül neki hogy képzem magam, hiába lesz így egy emberrel kevesebb a csapat.

2023. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Reklamált, hogy miért mondok fel, meg hogy ő bízott bennem és ajánlott háromszor is fizetés emelést. A legutolsó már az volt, hogy mondjam meg én, hogy mennyiért maradok.. De nem maradtam. Nyilván irreális összeget úgyse kaptam volna. Viszont már maga a légkör egy fertő volt így akkor se maradtam volna, ha havonta 1 milliót ad. Tekintve, hogy a fizetésekkel amúgy is akadtak csúszások stb..
2023. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!