Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken jellemző,...

A munkahelyeteken jellemző, hogy a férfiak köszönéskor kezet fognak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nagyobb létszámú cégekre. Persze nem mindenkivel, csak a közvetlen környezetükkel.

2023. febr. 6. 00:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nem, szerencsére.
2023. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Covid óta ökölpacsi, amúgy iszonyat jó társaság van nálunk.

Csak ne kellene olyan korán kelni.:)

2023. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk igen, kezet fogunk. A műszakvezető is kezet fog velünk, de csak ökölpacsizik a kovid óta. ám, amikor kora reggel váratlanúl én nyújtom neki a kezem, mint ma, elsőként, akkor rendesen is kezet fog. Bár kézfogás után kapcsolt a főnök, hogy ökölpacsizunk és a többieknek jelezte az ökléven, (hogy csak így) . Szeretem a munkahelyem. A főnök is jófej. A fizu is egyre több, noha sajnos észrevehetően egyre kevesebb dologra elég.
2023. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Kisebb létszám esetén jellemző és alap dolog a köszönés és a kézfogás is. Nagyobb létszámnál kevésbé sűrűn fordul elő.
2023. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Tudom, nem számít a pontozás, de egy ilyen jellegű kérdésre mi lepontozni való van a válaszokon, ha az az aktuális helyi tapasztalatokról szól, és a kérdés is erre vonatkozott?
2023. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert az a lényeg, hogy mindenki le legyen pontozva
2023. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!