Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahely már az első...

Ha egy munkahely már az első hónapban rossz, nem érzem jól magam, akkor fel kell mondani, vagy kitartani, hátha jobb lesz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Általában 3 hónap a próbaidő.

Az első hónap mindig szartud lenni.

Én maradnék még egy hónapot, vagy a próbaidő utolsó hetéig, aztán meglátom..

2023. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Keresni kell másik helyet, addig maradni.
2023. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Próbaidő alatt kéne eldönteni. Utána macerásabb kilépni. Ha érzed az elsőhónapba, hogy nem jó akkor hagyd ott. Jobb mint utólag vacakolni vele és ha egy hónapig nem volt jobb akkor utána se lesz az.
2023. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Engem próbaidőre vettek fel előbb 15 napra, napi bejelentéssel, így eltudtam dönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Nem volt olyan szuper munkahely, de azért bírtam volna még csak egy okostojás miatt hagytam ott.
2023. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is utáltam a meló helyem már az első hónapban, de mondom hátha jobb lessz. Hát nem lett.. kitartottam ott 4 évet mert a fizum emelték a tudásom miatt de végül csak felmondtam mert már hányingerem volt az egésztől.

Inkább dolgozok kevesebbért olyan helyen ahol jól érzem magam jó kollégákkal mintsem olyan helyen ahol mindenki mindenki ellen van és csak az ármánykodás megy.

2023. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért érzed magad ott rosszul? Ha a főnököd gázos, az elég indok, hogy mihamarabb keress mást és lépj le még a próbaidő alatt, de ha "csak" a meló pocsék, lehet húzni az időt.

Egyszer jártam én is így, a meló és a főni is utálatos volt, de 3 hónapig maradtam, s még a próbaidő letelte előtt távoztam. De már megbántam, hogy addig húztam az időt, totál lemerültem tőlük... Azért nem minden a fizu, mégha pénzből élünk is!!!

2023. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Are You Scorpio ***** válasza:
100%
volt olyan, hogy elso 2 nap azon gondolkoztam, mikor es hogyan lepjek ki, mert kibirhatatlan a hely, de 2-3 het mulva mar az egyik legjobb munkahelynek tartottam. vegul megis a probaido vegevel eljottem egy sokkal jobb ajanlat miatt, de azt a helyet vegul mar nagyon sajnaltam :/ szoval rogton nem kell feladni, 2-3 het utan viszont mar kar varni a csodat
2023. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek: ha a főnököd miatt van rossz érzésed akkor menekülj. Ha csak minden új még, nem tiszták a folyamatok, kevés embert ismersz stb. ez eleinte máshol is így lesz.
2023. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rendszermérnök válasza:
Ha az interjún nem hazudok, akkor úgyis csak oda vesznek fel, ahová való vagyok. Szerencsére így találtak meg a mostani munkahelyemen, és még egy év sem telt el, de már többet fejlődtem, mint bármelyik eddigi helyemen (öt volt).
2023. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!