Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan adhatnám el magam?

Hogyan adhatnám el magam?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, szeretnék az alkalmi munkákon túllépni. Hiába küldöm be az önéletrajzomat rengeteg helyre, sehonnan nem hívnak vissza, és kezd kicsit elegem lenni.

Voltak kisebb-nagyobb kihagyásaim, ez lenne a zavaró? Vagy mi? A munkaügyi tanácsadónál is voltam, aki azt mondta nem ez lehet a probléma. Akkor mi?


Mit tehetnék?



2023. febr. 5. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Végül is se a nemed, se a végzettséged, se a tapasztalatod, se lényeges tulajdonságaid nem derültek ki, sem az, hogy milyen állásokra jelentkezel. Így biztos nagyon sok hasznos tanácsra számíthatsz.
2023. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előttem szólóval.
2023. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az önéletrajzzal van baj. Nem annyira esztétikus, lehet túlzsúfolt de az se jó, ha túl rövid stb. Ennyi információ alapján amit írtál, én is csak ezt tudom leszűrni.
2023. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Vagy nem jó az önéletrajzod, vagy nem a neked megfelelő állásokra jelentkezel.
2023. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

- Férfi vagyok.

- Középiskolában informatika szakra mentem.

- Minden irodai munkára beküldöm, nem szoktam válogatni.

2023. febr. 5. 11:49
 6/11 A kérdező kommentje:
A munkaügyi tanácsadó szerint jó az önéletrajzom. Bár nem tudom, gondolkodtam azon, hogy grafikussal csináltatni egy szebbet az átlagos Word dokumentumnál.
2023. febr. 5. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden irodai munka informatikuskent? Itt lehet a bibi...
2023. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. febr. 5. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj olyat amire nagy a kereslet.
2023. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy informatikus nem minden irodai munkára jelentkezik, hanem informatikai vagy IT területre, mint informatikus.
2023. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!