Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyorsétteremben dolgozni?

Milyen gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés

McDonald's, Burger King, KFC.

Milyen ilyen helyeken dolgozni?



2023. febr. 11. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Minősíthetetlen. Gyakorlatilag a választható munkahelyek legalja.
2023. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Megerôsítem

4.hònapja dolgozom burgerking ben

Jövôhèten az utolsò hetemet hàlisten

Hàt nemistudom kb mint egy gyàrban a szallagon de lehet rosszabb

Èletem legszarabb munkàja ès szakàcskènt a legszègyenteljesebb is……..

ha csak mòdod van hadjad a francba ès keress AKKÀRMI màst

2023. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Én a sok barátomat ott ismertem meg, illetve a kommunikációs készségeim, meg a problémamegoldó képességem sokat fejlődött, mikor ott dolgoztam.

Egyébként az perdöntő, hogy jófejek-e a munkatársak, vagy sem. Engem a covid 2 éve alatt az tartott életben, hogy legalább jó fej emberek közé megyek be.

Amúgy szar. Az embereket meg fogod utálni, ha találkozol velük. A többségük egy kib.szott Karen. Rengeteget fogsz takarítani, undorító dolgokat, pl. zsírcsapdát, vendégmosdót (el nem tudod képzelni, mit hagynak ott, külön gyűjteményem van lefosott falakról), illetve én sosem gondoltam volna, hogy fogok plafont mosni, de megtörtént. És lesz olyan munkatársad bőven, aki nem éppen a legélesebb kés a fiókban. Viszont emiatt baromi jó lehetőség a személyes fejlődésre, egyrészt megtapasztalod a saját határaidat, meg azt is, hogy milyen büdös parasztok tudnak lenni az emberek, meg azt is, hogy kell bánni ezekkel a büdös parasztokkal, illetve, hogy hogyan kezeld a munkatársaidat, akik mások, mint te. A jobb fej kollégákkal meg életre szóló barátságokat lehet kötni.

Kettő gyorsétteremben dolgoztam, egyiket sem bántam meg végül, és sok jó barátot köszönhetek mindkét helynek.

2023. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

A jòfej emberek màshol is vannak

Maga a munka egy rakàs szar


Autòpàlya mellett

A munka robot

A fizu szar

Ès volt 2mocsokbüdös albàn siptàr kollègàm egy màsik meg mondott mindent.. volt siptar cigàny makedòn boszanac meg szerb…de igazàbol egy cigàny siptàr volt

2hònapot dolgoztam ott gyalàzat

2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Elárulok egy titkot ami mèg mindíg b,,sza a csőröm de röhögök rajta.


Engem gyorsètterembe annó nem vettek fel toborzón mondván nincs rám szüksègük.

Nem reklámozom a cèget ja de (Mc Donald's ról van szó)


Nem dőltem kardomba ,kimentem külföldre ,azóta egy cègem van ,bontással èpítèssel foglalkozunk ,telephelyem van ès teherautóim dózereim gèpeim.

Ha Meglátom a boltívet ez mindíg eszembejut ès irónikusan kacagok rajta.

Azóta is bakancslistámon van ,de szerintem nem lenne hosszú a karier. 😆

2023. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás gyorsèttermi dolgozók!

Ès köszönjük türelmetek kedvessègetek ès a kaját amin az ember kihúzza míg haza nem èr! Bárhol is van.

2023. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy senki zsebèbe nem akarok turkálni ,de mègis mennyit lehet manapság havonta összehozni egy gyorsètterembe?
2023. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekelne. Pár percre van egy Meki, egyik ismerősöm ismerőse szerint jó csapattal, de a fizuról nem szólt a fáma...
2023. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Nèmetben dolgozom a bk ben

12.20€

A meki

13.20€

Ha ez segitett valamit….

Minimàlra szàmolj

Nàlunk szeretik ha vèletlenül sem lèped àt a havi 168òràt

Max a közelèben lehetsz

Ugyanis ha kezd közeledni akkor mindig hazaküldenek pàr ora utàn

2023. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Az emberek bunkók, van pár igénytelen kollega, de nem annyira rossz meg vészes. Nagyon sokat tudsz fejlődni és nagyon sok onálosodast tanulsz. Szerintem jó tapasztalatszerzésnek is.

Kollégák között is van aki jofej én 2 éve csinálom és szeretem.

Azóta a baráti tarsosagombol, volt kollegám/főnököm most egy ruhaboltban lett üzletvezető, megtudta hogy itt dolgozom a BK-ban és ide jött és könyörgött, hogy dolgozzak nála :D

2 napot voltam de elég is volt, egyáltalán nem jó a csapat , a dolgozok nagyon buták és lekezelők. Nincs olyan jó hangulat mint nálunk a Burger Kingben. Fizetésem is jobb lett volna, de sajnos én azokkal nem dolgozok. :D


Meg egyetem mellett is sokan csináljak ezt a Burger King melot. Szerintem próbáld ki és majd elődöntod hogy jó e tetszik e vagy nem.

2023. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!