Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkatársamnak jól...

Ha egy munkatársamnak jól láthatóan van velem valami baja egy-két hete pedig semmit se tettem ellene, azzal mennyire fontos foglalkozni?

Figyelt kérdés
Előtte se beszélgettem vele annyira, csak együtt dolgozunk néha, de korábban kedvesebb volt ennél. Most meg olyan durcás, csendes, flegma lett velem minden előzmény nélkül. Fontos lenne foglalkoznom vele hogy vajon miért, vagy lesz*rhatom az se baj?
2023. febr. 16. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire fontos neked. Ha fontos, kérdezz rá, mi a probléma, és tudnátok-e közösen orvosolni. Ha nem fontos, akkor hagyd. Szerintem.
2023. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megunod ezt, meg már nagyon szívja az energiáidat vele, csak kibuggyan belőled egy kérdés felé kedvesen, hogy mizujs, aztán úgyis látod a reakcióján, hogy hogy reagál, és ha akkor is nyers, akkor tisztázni kell, hogy amúgy mi történt, mi a baj?

Én nem hiszem, hogy sokáig tudnék így dolgozni, nem akarnék ezen gondolkodni, hogy most haragszik rám, vagy valamit félrehallott, vagy mi történhetett, miért neheztel stb.

2023. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csöppet se biztos, hogy veled van baja. Lehet, hogy otthoni problémái miatt lett ilyen. Az is lehet, hogy a munkahelyével lett tele a hócipője és mindenkivel ilyen.

Én nem venném magamra.

2023. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!