Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme annak, hogy munkahe...

Mi értelme annak, hogy munkahelyen kitúrjak a legvisszahúzódóbb kollégát?

Figyelt kérdés

Irodai munka. Több ilyen esetet láttam. Csak értem, mert ha valaki veszélyt jelent valakinek a poziciójára, akkor munkahelyi politika miatt érthető, hogy ki akarják fúrni. De egy introvertáltat miért?


Irodai és közszférában láttam több ilyet.


2023. febr. 16. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Engem majdnem kirúgatott három kollégám mindenféle koholt dologgal. Csak azért, mert csendben végzem a munkám, és nem járok le cigizni.

Illetve mindig amiatt piszkáltak, mert határidőre kész vagyok mindig, őket pedig cseszegette a főnök, hogy nem jól dolgoztak.


Ez volt az indokuk.


Nem sikerült kirúgatniuk, de azóta már máshol dolgozom, és úgy tudom ők sincsenek már ott.

2023. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Az az értelme, hogy utána naponta 3x ki lehet írni ezt a kérdést GYK-ra.
2023. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

"Csak értem, mert ha valaki veszélyt jelent valakinek a poziciójára, akkor munkahelyi politika miatt érthető, hogy ki akarják fúrni."

. Azért ezek szerint nálad is vannak bajok.

2023. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, attól hogy szofisztikáltabban írod ki ugyanazt, még ugyanolyan válaszokat tudunk adni rá, mint tegnap.
2023. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Vagy tegnapelőtt.

Vagy azelött.

Vagy azelött....

2023. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Most írom ki először a kérdést.


Linkbe elküldenétek melyik kérdésre gondoltok?

2023. febr. 16. 11:44
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem csapatjátékos, nem igazi csapattag, arra gyakran ez a sors vár.
2023. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es, de ha nem húzza vissza a csapat többi tagját, csak elvan egyedül magában, akkor miért kell cseszegetni?
2023. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Abban egyetértek, hogy legyünk csapatjátékosok, ez tiszta sor.

Csakhogy ez kinél mit jelent?

Mert ha én pl. soha életemben nem dohányoztam és ezért nem járok ki cigizni velük, akkor én már nem vagyok csapatjátékos?

Vagy amibe én is belefutottam már (olyan helyen ahol sok nő dolgozott), hogy mindenki pletykált a főnökről vagy valamelyik kolléganőről valamit, amiben én nem szerettem volna részt venni.

Beszélgettem velük, de amikor belelendültek volna a másik kibeszélésébe, akkor elmentem onnan. Így ugye rögtön megkaptam hogy én kilógok a társaságból. Mert én nem akarok senkiről pletykálni, aztán meg szemtől szemben megy a nyalizás azzal akiről pletykáltak.

Ennek sosem láttam értelmét. Pedig szeretek emberekkel kommunikálni, de az áskálódásból, rosszindulatú pletykálásból szeretek kimaradni.

És bizony a "csapat" ezt sokszor nem nézi jó szemmel. Tehát vagy én is kavarom a sz*rt a csapattagokkal, vagy én leszek a különc.

Egy biztos, nem tudják rám fogni hogy én terjesztek rosszindulatú pletykákat, mert tudják hogy én kimaradok belőle. Ilyenkor szokott az lenni, hogy akkor kitalálnak rólam is képtelenségeket.

Tényleg legjobb egyedül dolgozni, mondom ezt nőként.

2023. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

#6 Én speciál erre gondoltam, a többieket nem tudom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

#4-es voltam

2023. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!