Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegnap ugyanazon cégnél két...

Tegnap ugyanazon cégnél két pozícióra is jelentkeztem..?

Figyelt kérdés
Mindkettő múlt hónapban lett meghirdetve, de mit veszíthetek alapon jelentkeztem. Az egyiknek a státusza “jelentkezett”, míg a másik már “szűrés” állapotú, de nem kerestek. Kérdésem, hogy lehet-e ebből még valami vagy itt leállt a dolog?

2023. febr. 16. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem innen senki nem fogja neked megmondani. Ráadásul nem írtad le még azt sem, hogy hol, milyen weboldalon követed nyomon a státuszát. (Nyilván nem azt kértem, hogy konkrétan írd le a belépési adataidat - felhasználóinév, jelszó, de ha annyit írsz, hogy x oldal - link nem kell, reklámozni itt nem szabad, aki értelmes, ért virágnyelven, tud olvasni a sorok között.)


Amúgy nem tudom, mennyire rokon pozíciók, de ha az egyik könyvelő, a másik meg raktáros (tehát szezon meg fazon a két pozíció), akkor énnálam ez negatív pont lenne, mert én úgy vagyok ezzel, hogy aki mindenhez ért (kicsit), az valójában nem ért semmihez (igazán).

2023. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az egyik egy általános jelentkezés volt. Új cégről van szó, ahol felsorolták, hogy milyen végzettséggel rendelkező embereket keresnek, ez tartalmazta az én végzettségemet is. A másik pedig kifejezetten a végzettségemnek megfelelő pozíció.

A jelentkezési portálon tudom nyomon követni a jelentkezés státuszát.

2023. febr. 16. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg ha megemelnéd a telefont és felhívnád őket? juj, nehogy, még a végén felvesznek és dolgozni kell
2023. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném, hogy ez baj lenne.
2023. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi szükség van vitriolos megjegyzésekre.. “felvesznek és dolgozni kell”, milyen okos vagy! Pont ezért keresek állást. Még esetleg, ha azt megmondanád, hogy mégis milyen telefonszámon telefonáljak stb (költői). Az álláskeresés nem így működik.
2023. febr. 16. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, az álláskeresés kétféleképpen működik ma már. Elküldjük az önéletrajzot és mint a jóllakott óvodás hátradőlünk a net előtt, és a fotelből szidjuk őket, ha nem válaszolnak,vagy odaírjuk, hogy érdekel.

Személyes beszéddel már semmit nem intézünk.

2023. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen jelentkeztél mindkettőre.

Remélem nem hozzánk.

2023. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Hát még én hogy remélem! Neked mi bajod van? (Szintén költői a kérdés)
2023. febr. 16. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jelentkeztem egy nagy gyógyszergyárba.

Meghallgattak mindkét pozícióra egy interjúban

2023. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézem a kristálygömböt.
2023. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!