Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Unix futárnak lenni?

Sajtkuka14c kérdése:

Milyen Unix futárnak lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan nézz ki egy napjuk mikor kezdenek és végeznek

Kb mennyit lehet vele keresni 25 év alattinak



2023. febr. 18. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy szar. Minden olyan hely szar ahol folyamatosan hirdetnek a hatalmas fluktuáció miatt.
2023. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél a pont.

Imádom amikor a Lidl hirdetések alatt is megy az őrjöngés, csak azt nem nézi a sok hülye, hogy miért keresnek oda embert, ha olyan jó.

2023. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kritikán aluli.
2023. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
100%
Bár sosem voltam ès nem is leszek de ahogy előttem is írták szerinted mennyire jó lehet egy olyan helyen dolgozni ahol mindig keresnek embert na pont azèrt keresnek mert egy vicc kategória nem is èrtem se a cèget se a sok idiótát aki ott dolgozik mièrt járatja le saját magát !
2023. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Szia, tapasztalatból mondom ha lehet kerüld el. Hiába szerettem ott lenni... egyszerűen ilyen egy szar rendszer még nincs...2 munkakör van az UNIX-nál: van a kiszallító és van az értékesítő. Na már pedig ugye egy Unix kirendeltség maga egy raktár szinte...ha te tegyük fel el mész kiszállítónak akkor te leszel a kiszallító, a raktáros és a takarító is. A rendelések amik be érkeznek a körödre számítógépen látod, minden körhöz mindenkinek külön gépe van amin látja a saját és a kollégái köreinek rendeléseit is. Na most ez úgy működik hogy a köröd teszem azt 9:20-kor indul. Az első zárás 8:30-kor van, a be érkezett rendeléseket akkor zárja rád, akkor tudod te saját magad a raktárban bolyongva össze szedni... aztán 8:40, 8:50, 9:00 és természetesen...9:10...hogy nehogy el tudj időben indulni ami miatt szintén megy a b@sztatás. Ha 8:02 után rendel egy partner akkor azt a 9:10-es zárás fogja hozni és neked még olyankor el kell menned azokat a cuccokat begyűjteni, majd vissza géphez és becsipogni őket, majd a gép által mutatott kép alapján minden cuccot megnézni nem-e sérült vagy hiányos, mert ha igen és úgy ki viszed akkor írásbelit kapsz, nagy értékű alkatrésznél instant kirúgás de ha jól dolgozol akkor méltányosságival megtart a kirendeltség vezető. Tehát 9:10 után meg vagy, ha szerencséd van minden stimmel, de már kb 9:16-18 lehet és neked 9:20 előtt el kéne indulnod de még a kocsiba nincs ki pakolva, és még a papírokat most fogod nyomtatni...aha..felejtsd el az időben indulást máris! Kapkodva, jó esetben 2-5 perc késéssel el indulsz, és akkor innentől kezdve hogy időben érkezel-e vissza a következő indulásodhoz az attól függ mennyi partner rendelt...meg milyen távolságban...mert hogy az Unix szerint a körök úgy vannak kitalálva hogy mindent bele kalkulálva vissza tudsz érni időben. A nagy f@szt, azt. És így ha cumi van és sok a cím akkor már úszol is mint Hosszú Katinka a mély vízben, csak te a sz@rban. Aztán..7-16-ig vagytok mert a szerződésben és a megbeszéltek szerint ott van hogy 1 óra szünet van. Gondolhatod abból mi a valóság!;)

Tehát dolgozol 9 órát, úgy hogy 8 van ki fizetve de az 1000 forintot nem éri el az órabér (havi nettó 150)! A fizetésed úgy nem lesz a béka segge alatt hogy a havi forgalmad töredéke hozzá jön a fizudhoz, így ha egy gyenge körön is vagy akkor már kereshetsz kemény 200 ezret, egy húzós körön ahol azt se tudod néha merre vagy arccal előre ott már azért 220-250, ha nagyon jó volt a hónap akkor több is meg lehet. De még te mindig 3 ember munkáját végzed 1 fizuért. 3 havonta leltár is van, ahol ha valami nincs meg akkor a kirendeltségen dolgozók fizetik ki. Ha még mindig vonz a téma akkor sok sikert.

2023. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én voltam bent interjún nemrég. Fel akarnának venni, de azt mondtam hogy még meg kell gondolnom. A fizetés nagyon kevés, hiába van mellé pótlék. A prémiumot az ember vagy megkapja vagy nem. Nem beszélve arról, hogy nagy felelősséget kell vállalni. Aki jót akar, nézzen más lehetőség után.
2023. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A raktárosok meg az áruösszekészítők mi a lóf***t csinálnak? Mellesleg toobet kapnak mint a kiszallitok akiknek nagyobb a felelosségük mert alájuk van b***va egy 5 milliós kocsi
2023. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ricsike2111 válasza:

5. Hozzászóló.


A kirendeltségek közötti szállítónak mennyi a bére? Sehol sincs sajna feltüntetve. Erről is tudsz valami ilyen bő infót esetleg?

2023. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

8-as:

Neki kevesebb mint egy kiszállítónak. Ingázik az adott kirendeltség és Pest között, ha meg épp rá ér be segít a raktárban ő is, az árut egyedül ő pakolja le a kirendeltségen. Hogy jelenleg pontosan mennyi az annyi azt nem tudom. Tavaly olyan 200 körül volt.

2023. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ricsike2111 válasza:

9-es.

Es a rendes kiszállítónak mennyi a teljesítési kényszer ami rajta van illetve mennyi a bére ami tuti kB?

És mennyire biztos ez a munkahely, ha egyszer bekerülsz?

Előre is köszönöm

2023. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!