Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco szárazárus pozícióban...

Joker2244 kérdése:

Tesco szárazárus pozícióban mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen állás lehetőséget és ugyan még részletes leírást nem kaptam de nagyon kiváncsi vagyok. Mit csinál egy nap egy szárazárus? Mi az összes teendője? Illetve kasszába behültethetik e, mert azt nagyon nem szeretném.

#Tesco #kassza #teendő #Szárazárú
2023. febr. 22. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért vagy Joker?

Nézz utána, hogy mit jelent a neved.


1: Árulni fogsz. Szárazárut. Hogy mi az, azt nyilván tudod már.

2: Egy idő után be fogsz ülni a kasszába, mint a pinty.

2023. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen jellemmel miért kérsz segítséget?

Ha meg már egy nevet adtál magadnak, akkor legalább azzal legyél tisztában, hogy mit jelent, és ne adj olyan nevet, amivel teljesen ellentétes vagy.

2023. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fordulj orvoshoz! Komoly problémák vannak.
2023. febr. 22. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Még egy dolog: itt, a kérdésednél a te feladatod az, hogy biztosítva legyen a kulturált környezet.

Amennyiben te tirpák vagy, akkor ide leginkább csak tirpákok fognak jönni, és tirpák tanácsokat adnak majd: na attól állhatsz fél lábon. Élvezni fogod. Meg főleg: sokat segít majd.

Nekem is ez az utolsó tanácsom.

2023. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szárazáru területén árufeltöltés esetleg áruátvétel (kamionról lehúzni az árut és esetleg megpakolni szeméttel). Kasszába nem kell ülj oda kérnek külsőst, hacsak nem vagy multiskill.

Üdv: egy tescos dolgozó

2023. febr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú basszus, az 1-2-4-es tényleg orvosi eset, ha ezeket komolyan írta, ráadásul jó nagy hülyeséget írt, mi az, hogy árulni fog a kérdező?


Régen voltam már fősuli alatt Tescos, de amikor a szárazárun voltam, csipszeket kellett kiraknom a polcra, meg békával behoznom az árut a raktárból.

Állandó hajtás volt, a non foodon viszont alig volt munka.

2023. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!