Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi akivel csak...

Ha egy férfi akivel csak látásból ismerjük egymást,illetve köszönünk ha találkozunk, elkezdi a nevemet is mondani köszönéskor akkor talán érdeklem őt?

Figyelt kérdés
Soha egy mondatot nem váltottunk, (részben mert totál szociális fobiás vagyok),munkahelyről ismerem,de munkánk kapcsán sose kerülünk össze, teljesen mást csinál ott,masik cégnél van,nem mutatkoztunk be egymásnak, tehát vkitől kiderítette . Van felesége és tán gyereke is,egyszer lattam őket a városban.
2023. febr. 22. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Még mielőtt jönnek a ne csessz szét egy csaladot dumák.... Szociális fóbiás vagyok, ezáltal ha halálosan szerelmes lennék bele sem tudnék vele beszélgetni sem.
2023. febr. 22. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg mit szamit? 😀
2023. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lilluci27 ***** válasza:
nem feltétlenül, lehet hogy csak kedves, én is így szoktam köszönni mindenkinek.
2023. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakran a nevükön szólítok embereket, nemcsak annyit mondok, hogy hello. Nálam ez nem jelenti azt, hogy az illető tetszik nekem.
2023. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem az a lényeg, hogy köszönéskor mondja-e a neved vagy sem, mert az teljesen mindegy. Ami elgondolkodtató, hogy kiderítette a neved.
2023. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy kideritette,az is lehet éppen,hogy a fülébe jutott akaratán kívül. Ezt csak a kérdező gondolja,mert szeretné,ha így lenne.
2023. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor se lett volna köteles megjegyezni.
2023. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ebbe többet belegondolni mint ami...

Nekem is volt gyárban olyan munkatárs akinek tudtam a nevét vagy nevén szólítottam köszönéskor mégsem beszéltem vele soha vagy akartam valamit tőle

2023. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Nekem is van a mai napig,akinek mondom a nevét,vagy nekem mondják amikor köszönnek. Ez csak szimpátia.
2023. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!