Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérhetem hogy 4-6 órába...

Kérhetem hogy 4-6 órába dolgozzak?

Figyelt kérdés
Szeptembertől megy a fiam oviba, én is mennék dolgozni valahova, de egy kisvárosban élek ahol nagyon kevés a munkalehetőség, a rossmannba szívesen dolgoznék de az is délután 6ig van nyitva, a fiam meg ha az oviba is aludna akkor is már 4-re legalább érte kellene mennem de sajnos nincs senkim aki érte tudna menni amíg én dolgozok. Az apukájával nem vagyok együtt, nem érdekli sajnos a fia... Lehet kérni például a rossmnanba vagy a dmbe hogy 4 vagy 6 órába dolgozzak hogy eltudjak menni a fiamért oviba?
2023. febr. 25. 14:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg elmegyek takarítónőnek valahova ott meg lehet beszélni a munkáltatóval hogy ne 8 órába dolgozzak?
2023. febr. 25. 14:36
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet kérni, de valószínűleg olyat keresnek, aki ott van 8 órát. Egy próbát minenképpen megér. De érdemes eleve félállásra jelentkezni.
2023. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Kereskedelemben az a baj, hogy a részmunkaidpst arra keresik, hogy a csúcsokban besegítsen. Namost mikor megy sok ember vásárolni? Délután-este meg hétvégén. Szóval olyan állást nehezen fogsz találni, ahol megengedik neked, hogy 10-16 között legyél eladó. Ezek inkább irodai munkákkal működnek.
2023. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Informatikai szakmám is van de sajnos itt helyben nemigazán van irodai munka
2023. febr. 25. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérni lehet, de megadják-e? Minél több helyet kérdezz végig. Plusz az informatikai végzettségeddel valami távmunkát nem tudsz vállalni? Akkor nem kell helyben lennie. Őszig még tanulhatsz is valami újat, ha az alapok megvannak, elég lehet ennyi idő.
2023. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak munkahelyek, ahol részmunkaidőben szeretnének foglalkoztatni. De te is bepróbálkozhatsz bárhol, de vagy sikerül, vagy nem.
2023. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyrészt a munkakörtől, másrészt a környezettől (város) függ. Szóval mindenképpen érdeklődj a környékbeli munkáltatóknál, vajon van-e lehetőség a számodra.


A DM-ben például lehet lehetőség arra, hogy a webáruházas megrendeléseket rakd össze délelőttönként. Ugyanígy lehet, hogy a helyi Tesco kasszasorán kiegészíts egy diákot, aki fix délutáni műszakban dolgozik. Az ilyesmi tényleg függ a helyi adottságoktól, úgyhogy ne szégyellj rákérdezni a helyi munkáltatóknál!

2023. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a hasznos válaszaitokat!❤️
2023. febr. 25. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal is próbálkozhatsz, hogy x munkádat homeofficeban végezhesd - már ha olyan.
2023. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!