Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszprémben vagy Budapesten...

Veszprémben vagy Budapesten jobb élni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Veszprém
Budapest
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Veszprém egy szép város, én nagyon szeretem. Fura lenne ott élni budapestiként, de lejárni oda nagyon szeretek
2023. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Veszprém 💖
2023. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Veszprém igazán szép de ott is nagy sebet hagyott a főváros pénzszívó pusztítása
2023. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen szubjekív dolog.

Én itthon Budapesten kívül sehova nem mennék. Jó a nyüzsgés, mindenféle bolt megtalálható, kultúrális élet nagyon jó, rengeteg munkahely, jó éjszakai szórakozási lehetőségek, stb.

Veszprémben egyszer voltam. Teljesen felejtős város számomra. Kicsi, csendes, tömegközlekedés nuku Budapesthez képest.


De van akinek meg Veszprém tetszik és Budapestet olyan messziről kerüli el, ahogy tudja.

2023. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Budapest persze hogy tömegközlekedésből jobb felejthető? Tipikus fővárosi budapest ha nem lenne akkor a vidék előrébb tartana

Lenne itt pénz ha nem menne el a fővárosra és a Puskás Stadion 8.fölösleges felujítására abból talpra tudna állni az ország maradéka akiket elnyom BP

2023. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azt is vegyük figyelembe, hogy az ország harmada a budapesti agglomerációban él, valamint az itthoni GDP elsöprő része Budapesten termelődik.
2023. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert bezabáltok mindent a vidék elöl itt is lenne esély a megyeszékhelyeknek termelni csak amit kapnak lehetőséget azt a kényelmes Pesti kormány elveszi, ez az ország harmada meg kezd unalmassá válni ti pestiek tényleg csak ezzel tudjátok magatokat felsöbb rendüvé kinyilvánitani magatokat? Más érv?
2023. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem értelek.. Hol beszéltem felsőbbrendűségről?

Totál leszarom ki hol lakik. Volt egy kérdés, válaszoltam rá, te pedig személyes támadásnak éled meg azt, hogy Budapest mellett szavazok és valós gazdasági tényeket közlök. Veled nem lehet vitázni.

2023. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Veszprém egy szar. Miskolc is jobb nála sokkal.
2023. ápr. 18. 23:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem special Kaposvár Pécs és Székesfehérvár Debrecen tetszik
2023. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!