Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszprémben vagy Budapesten...

Veszprémben vagy Budapesten jobb élni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
BP sokkal jobb. Az elit városa. Csajok is szebbek. Veszprém tele van gyárral (pl. Valeo, veszélyes mert késeltek is ott) meg lepukkant buszpályaudvarral. Veszprémnek NB1es focicsapata sincs meg rendes stadionja, csak ilyen telekom kézilabdás aréna, ahol a csapa fele nem is magyar hanem külföldi játékos. Veszprémben 2009-ben is volt halálos késelés pl. Skorpió bárban Marian Cozma sajnos bele is halt.
2023. ápr. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Veszprém szarabb közbiztonságilag mint Miskolc csak szépnek állítják be
2023. ápr. 23. 05:31
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Persze BP az elitek helye mi jó vicc csak azért mert a vidékieken élősködtök, abból meg lehet élni hogy a másét nyúljátok le, hülye pestiek
2023. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Mindkettő nagyon szuper hely, de én Pestet választanám.
nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi, ez nem egyforma
nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Budapestiként megcáfolom, hogy annyira mindent meg lehetne itt találni és azért jó lenne. Egyre rosszabb a város kínálata. Én már csak úgy vagyok, de jobban szeretem a vidéki nagyvárosokat.
ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!