Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokás a munkahelyeden nőnapot...

Szokás a munkahelyeden nőnapot köszönteni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Aha... Nők vagyunk mind, és ilyenkor viszünk be csokit, amit elosztunk egymás kötött.
2023. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs női kollegám mert nem szeretnek betonozni.
2023. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát én elég furán érezném magam, ha valaki "megköszönné" nekem, hogy vaginával születtem. Az egész nőnap f*szság, egy munkahelyen meg pláne.
2023. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem azért köszöntenek mert az van a lábad között ami. A kedvességért, szeretetért, gondoskodásért a mindennapi munkádért amit a szeretteidért teszel azért kapod a virágot. Ilyenkor örülök hogy egy olyan helyen élek, ahol nem megcsonkítanak hanem tisztelnek mert nő vagyok. Mi is szoktunk egy szál virágot kapni a férfi kollégáktól.
2023. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mitől nő egy nő? Munkahelyen mit tesz értem egy nő ? Mi mást mint bármely kolléga?
2023. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Férfinap mikor van? Munkahelyen felszoltátok olyankor köszönteni a férfiakat? Az egyenjogúság nevében kérdezem.
2023. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
(csak azért kommentelek, hogy később lássam, hogy hány embert triggerel ez a kérdés😅)
2023. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
7-es! Én is! Éljen a nőnap! A második nőnap is= Valentin nap. Ott is csak ők sírnak ajándékért!
2023. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es, oké, de mi van, ha én nem vagyok kedves, nem azt mondom, hogy nem adok szeretetet, de erősen spórolok vele, és nincs kedvem gondoskodni senkiről? Engem konkrétan csak azért köszöntöttek, mikor köszöntöttek, mert picsám van.

Legszebb az volt, mikor az egyik volt munkahelyemen a nagyon kompetens főnökasszony az egyetlen Zoli nevű kollégát kérte meg, hogy ossza szét a virágokat, és köszöntsön minden nőt a vég nevében. Na akkor az egyszer talán kicsit szerető és gondoskodó voltam, mert én elhívtam munka után Zolit sörözni, hogy felköszöntsem a névnapja alkalmából.


Azóta meg teljes mértékben visszautasítom ezt az ünnepet. Köszönöm, nem kell halott virág, élő se mert nálam tuti meghal majd, csokit meg alapból nem ehetek (pedig de szeretnék!)

2023. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen férfi munkatársam szokott csokit körbevinni.

Amúgy én nem ünnepelném. Borzasztóan elavult szokás a munkahelyi nőnapozás.

2023. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!