Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsoltok az adott...

Mit tanácsoltok az adott üggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalattal jelentkeztem dolgozni a céghez, ahol most tevékenykedek. Mindig is szorgos voltam és barátságos. Korábban a HR-es hazugságokat terjesztett rólam az irodájában, onnantól kezdve rossz a megítélésem a munkahelyen, emellett azon kívül. A vezető, aki ezt tette, szerelmes volt a nagyfőnökbe. Én továbbra is rendes vagyok és tevékeny, de mikor a téves információkat közlő felettes beköltözik gonosznak a munkahelyen, mikor farsang alkalmával szervezett buli van, akkor mindenki csodálja, hogy a jelmez illik hozzá. Aki meg valóságban rendes, azt eltapossák, pedig a munkára is koncentrál. Bármikor a humán területen tevékenykedő elkezdte ócsárolni az alkalmazottját, akkor elnézés alá került a téma, mert a markában vannak az emberek. A baj az, hogy a munkahelyen kívül is megszólnak az emberek, pedig tudják azt, hogy én a jók érdekeit védem. Ilyenkor, mit célszerű tenni?
2023. febr. 26. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*beöltözik
2023. febr. 26. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Felmondás!
2023. febr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
rébuszos őrült
2023. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én leszoknék a helyedben arról, hogy nyilvánvaló butaságokat locsoljak időről-időre egy nyilvánosan elérhető weboldalra. Mindenki jól járna ezzel!

A "főnököd" legalább olyan jól járna ezzel, mint a weboldalt látogatók vagy te is.

2023. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!