Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkarendet részesíted...

Melyik munkarendet részesíted előnyben? Délelőttös, vagy délutános műszak?

Figyelt kérdés
Nekem, amikor még fiatal tanuló voltam,és boltba jártam gyakorlatra,nem okozott gondot a korán kelés.Most egyszerűen azt érzem,hogy amióta párkapcsolatom van, a délutános műszak rettentően leterhel. Mielőtt dolgozni megyek,( eladó vagyok) rengeteg dolgot megcsinálok ( főzés, mosás,takarítás), és mire menni kell már el vagyok fáradva. Viszont, ha délután megjön az ember holt fáradtan, reggeles műszak után, akkor sincsen sok kedve már nekiállni takarítani,vagy bármit csinálni kint a kertben. Nem tudom,hogy sokan férj+ gyerekek mellett hogy bírják azt a hajtást.Ti hogy vagytok ezzel? Ezek a tapasztalatok másnál is? 29/n
2023. febr. 27. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyiket se
2023. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nincs valami vitaminhiányod? Ennyire azért nem kéne lefáradni 8 óra munkától. Én edzeni is simán eljárok még meló után, pedig este 6-kor végzek. Bàr ez màr nem sokàig lesz így, megint olyan munkát szeretnék, ahol tudok korán kezdeni-korán végezni. Ez a 10-18-ig munkarend borzasztó.
2023. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp nekem nem 6 órára kell ott lennem a munkahelyen,hanem fél 6-ra a Fornetti sütése miatt. Tehát a 4:30-as busszal már el kell mennem,hogy odaérjek időre.
2023. febr. 27. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja, hát a reggel 4 órás kelés szerintem bárkit kicsinálna, a délutános meg azért szar, mert olyan érzésed van, hogy elmegy vele az egész nap. Nekem eddig csak a 7:30-16 munkarend jött be, az a legjobb.
2023. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Én a délelőttöst szeretem jobban, mert utána szabad az egész délután és nem kell azt figyelni, mikor kell indulni dolgozni.

Egyébként ha ilyen fáradt vagy, az tényleg valami bajt jelezhet. Nálam pl. vashiánytól volt ez.

2023. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Délelőttöst szeretem jobban (mondjuk nem kell extrém korán kelnem hozzá), mert

- nem kell "takarékoskodnom az erőmmel", hogy ha nagy hajtás lesz délután, akkor se legyek teljesen kicsinálva

- nem kell figyelnem az órát, hogy mikor kell abbahagynom, amit épp csinálok, és nem kell azon aggódnom, hogy ha valami hosszabba belekezdek, időben be tudom-e fejezni

- ha végzek, akkor már tényleg "szabad vagyok", olyan értelemben, hogy persze, vannak feladatok, de nem vagyok időhöz kötve velük és ha valami elmarad, hát elmarad.


Mondjuk a délutános sem egy nagy trauma, de nem szeretek este 9-re beesni az ajtón. Akkor már mindenhez későn van, olyankor már vacsorázni sem szoktam.

2023. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az esti műszak a legjobb, ha fixen csak azt tudod csinálni.
2023. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Én a délutánost határozottan jobban szeretem. Reggelesben 4:20-kor kelek, és hiába vagyok otthon 15-ra, ha kb. hasznavehetetlen vagyok a fáradtságtól.
2023. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

24/72

A világ legjobb munkaidő beosztása.

2023. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éjszakás.
2023. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!