Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tudom, hogy egy kollégám...

Ha tudom, hogy egy kollégám az én pozíciómra pályázik, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Egy irodában vagyunk, egyébként is teljesen más a személyiségünk, ő nagyon harsány, olyan dolgokról kérdezi a kollégákat amihez semmi köze stb. Jelenleg részmunkaidőben van csak, de szeretne teljes munkaidőben dolgozni ami az eddigi tapasztalatok alapján csak akkor következne be ha engem kirúgnának vagy felmondanék. A főnök is tudja ezeket a terveit, erre nekem azt mondta, hogy nem szívesen venné fel ha lenne rá lehetőség, mert nem ilyen munkakörbe való. Hogyan viselkedjen vele normálisan amikor látom rajta, hogy utál engem? (muszáj néha együtt dolgozni vele) Meg volt pár megjegyzése már, hogy nem interjúzok-e? Átvenné a munkám, stb. Volt ilyen kollégátok? Hogyan kezeltétek?

2023. febr. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnök a te oldaladon van, akkor elvileg nincs gáz. A munkán kívüli témákat ignoráld a kollégával.
2023. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesen. Csak annyit beszélj vele, amennyit a munkavégzés megkíván. Az olyasmire, hogy átvenné a munkám, azt mondanám, hogy szükségtelen, az én munkámat én végzem. Ne húzd fel magad, mert azt ellened fordíthatja. De ha a főnök nem akarja a helyedre felvenni, akkor valószínűleg nincs mitől tartanod. Tartsd a formális távolságot, légy vele határozott.
2023. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha a főnök a te oldaladon van, az annyit is jelenthet, hogy egyik nap meglep a kilépőpapirjaiddal. Csináld azt amit eddig, aztán lesz ami lesz, azért nézz körül a piacon.
2023. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Be kell csicskítani. Bosszút akar majd állni? Ha kerülnéd a konfliktust, akkor megteszi, úgyis.
2023. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Légy alfahím és kerekedj felé.


Ha nem vagy erre képes akkor gyenge vagy aki a tápláléklánc legalján lesz örök lúzerként.

2023. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen beszólasok után én megnehezíteném a dolgát,a jó illatos édesanyukáját hogy az arcodba nyom ilyen dumákat.Ne segíts neki csak amennyit muszály,esetleg főnökkel beszélni ellene bár úgy tűnik a te oldaladon van.

Az egy dolog hogy 8 órás akar lenni de ilyen interjús beszólások után önérzetesebb ember elküldi a halál fszára.

2023. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezerszer fel volt már téve ugyanez a kérdés, úgy kezeld, ahogy ott írtuk
2023. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!