Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkedjek valakivel,...

Hogyan viselkedjek valakivel, aki többször is átvert, kihasznált, mert unatkozott?

Figyelt kérdés

Van párja, tudom, már belátom, hogy én voltam a hülye, de szerinte én csábítgattam, nem tehet róla, férfiből van. Testi kontaktus nem történt szerencsére. Közömbös legyek, nagy ívbe kerüljem, vagy hogy? Hogy a kollégák ne jöjjenek rá, hogy valami van, mert eddig nagyon jól elvoltunk.

28/N



2022. máj. 1. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Közömbös.
2022. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor ki vert át kit? Nem értem.
2022. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A közömbsség, hűvösség jó hozzáállás. Munka tekintetében dolgozzatok együtt, de semmi több.
2022. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de mi a közömbös viselkedés? Amikor sajnos nekem mindig, minden érzelem az arcomra van írva. Ezt használta ki.
2022. máj. 1. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem tehet róla, férfiből van."


Azt meg az apja ...... Attól, hogy férfiból van, még elvileg egy értelmes gondolkodni tudó emberi lény. Annyira felbassz, hogy némely nemnormális "férfi" ilyennel próbál takaródzni, ha megcsalja a párját vagy félre kacsintgat, hogyhát ő férfi és ez természetes. Mintha mindegyik egy buta ösztönlény lenne akire, ha rájön a párzási időszak akkor elmegy az esze. Ez mocskos módon szánalmas. A helyedben az életbe nem szólnék soha többet az ilyen agyhalott emberhez.



"Na igen, de mi a közömbös viselkedés? "


Az, hogy a legtöbb szavad amint intézel hozzá az, hogy: "szia."

2022. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

De mit használt ki?

Tudod hogy van párja, mit vártál tőle?

2022. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek írjàk,semlegesen,hűvösen.

Azt amúgy nem értem hogyan használt ki meg vert át mikor annyit csináltál hogy beszélsz vele,ez így zavaros

2022. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!