Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lett ekkora gond a...

Miért lett ekkora gond a kommunikáció manapság a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Rendben igaz hogy nem mindegy mi a téma es milyen a stílus, meg nem barátkozni jár be az ember, meg nyilván nem minden munka közben lehet beszélni na de h semmit még szünetben se..


Bár ezt sem értem igazán mert nem jobb a légkör ha szólnak egymáshoz az emberek,oldottabb és gyorsabban telik az idő.


Na de az h volt itt is kérdésben h azért mondott fel mert a kolléga beszélt..


2022. szept. 8. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy kérdés, ami szerint az volt a baj, hogy a kolléga beszélt, tehát akkor ez mindig így van...

20 másik kérdés arról szólt, hogy a kolléga nem beszél, ezért rúgját vagy rugatnák ki.

2022. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem társaság függő. Ha valakik nem szimpatizálnak egymással, akkor nyilván nem az lesz az életcéljuk, hogy minden szünetet végigdumcsizzanak. Ha pedig meg van az alapvető szimpátia, akkor adja magát a helyzet.

Valaki kibírja éveken keresztül, hogy napközben alig szól valakihez, míg másnál egy indok a felmondáshoz. Itt is csak az bizonyosodik be, hogy ahányan vagyunk annyi félék. Én például nem bírnék úgy létezni, hogy nem szólok senkihez.

2022. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Engem kifejezetten zavart, amikor az egyik munkahelyemen felvettek mellém valakit, betuszkolták az irodámba és egész nap be sem állt a szája, hiába szóltam neki többször, tapintatosan. Mikor annyira nem tudtam már haladni a munkámmal, hogy behívott a főnököm a csúszások miatt, na akkor elvittem magammal ezt a locsifecsi kolleginát, ahol már a főnököm magyarázta el neki, hogy ez egy munkahely. Lehet beszélgetni, de nem akadályozhat a munkavégzésben. Kb 2 hét múlva felmondott. Csak azt nem értem, hogy az ilyen miért nem megy el recepciósnak vagy valami beszélgetős munkahelyre? Miért megy csendes, koncentrálós helyre, ahol láthatóan nem tudja elvegezni a saját feladatát és másokat is feltart?
2022. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja-ja, pont azt akartam írni, amit az 1-es. :)))
2022. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem megváltozott a világ.

Régebben, ha bármilyen okból egy "társaságba" kerültem akárcsak idegenekkel is, pl. közös várakozás valahol. Egy idő után elkezdtek beszélgetni az emberek.

Ma már meglepődnek azon is, ha valaki kérdezni mer valamit, vagy útba igazítást kér.

Sokan már úgy nőttek fel, hogy online többet kommunikálnak. A való világban annyira nem megy nekik.

2022. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az alapvető probléma nem az ha valaki beszélgetni akar, hanem ha egész műszak alatt be nem áll a szája vagy ha nem veszi észre hogy valaki nem az a beszélgetős típus és erőlteti a folyamatos dumálást.
2022. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajj jajj, ezek a gyári problémák XDDD
2022. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!