Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért az ajánlatért megérné...

Ezért az ajánlatért megérné felmondani?

Figyelt kérdés
Felkerestek munkaerőnek egy újonnan nyíló fornetti szaküzletbe. Nagyon jól hangzik az ajánlat mert többet keresnék legalább 40 ezerrel mint a jelenlegi munkahelyemen . Teljesen új lenne a csapat is minden. Nem csak fornettit hanem pizzát,szendvicset és kávét is szeretnének,illetve nyáron fagylaltot árulni. Viszont van bennem félelem mivan ha nem jön be ez az új üzlet nem lesz akkora kereslet mint amilyenre számítanak. A jelenlegi biztos állásomon meg felmondok . De előre semmit nem lehet tudni ,viszont nem tudom mit csináljak szeretek dolgozni a jelenlegi helyemet , vannak rosszabb napok időszakok de már ide szoktam. De a fizu nem a legjobb így nagyon kecsegtető ez az új ajánlat. Fogalmam sincs mi lenne helyes döntés.
2023. márc. 4. 12:30
 1/5 anonim válasza:
77%
Ezt nagyon nehéz megválaszolni. Én a helyedben várnék egy kicsit mielőtt beleugrok,mert ha mégsem úgy alakul,ahogy megígérik,akkor nagyon bánni fogod,hogy elhagytad a jelenlegi munkahelyedet.
2023. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez kamunak hangzik. Ha Fornetti szaküzlet, akkor nem árulhatnak mellette saját terméket. Legfeljebb úgy, hogy egy nagy üzlet és van külön Fornetti részük is.
2023. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Melyik dolgot kedveled a megszokott stabil vagy változatosat ? Bírod a forgalmat es stresszet vagy inkább a nyugalmat ? Mit bírnál el ha kihagyod és bankodsz vagy ezt a helyet ? Ird fel melyik milyen előnnyel hátrannyal jár. Azt is megteheted hogy jelzed hogy többért maradsz mert kell a stex es keresel mást korrekt felmondással de nem mondod hová mennél.
2023. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Mennyire tudsz megélni a jelenlegi fizetésedből?


Ha az a válasz erre, hogy nem igazán.. akkor mindenképpen megéri váltani a megfelelő előkészületekkel. Az sem mindegy, hogy mit csinálsz a jelenlegi helyeden. Be próbálkozhatsz fizetés emelés kéréssel is és el is mondhatod, hogy kaptál jobb lehetőséget, de maradnál abban az esetben, ha kicsit korrigálnának a béreden. Mindenesetre csak úgy a random bemondásra ne ugorj bele.

2023. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Ezt senki nem tudja megmondani, ez csak akkor derül ki, ha elmész oda dolgozni és 1 hónap után már tudsz következtetéseket levonni.


Én például tipikusan az az ember vagyok, akinek a munkahelynél nem a pénz az elsődleges. Abból élünk és fontos, de nálam azért vannak más prioritások is. Mondjuk én Ausztriában dolgozom, de én mindig azt mondtam, keressek 150 euróval kevesebbet, de jó csapatban legyek, jó legyen a hangulat, rendes legyen a vezetőség, kulturált legyen a hely, stb. Nekem ezek sokkal többet számítanak, mint +150 euró.


Nem írtál semmit arról, hogy hol dolgozol most, tehát így meg aztán pláne nem lehet véleményt alkotni (de amúgy sem, ahogy írtam korábban).


Azt meg neked kell érezni, hogy megéri-e neked a havi 40 ezer forint azt a kockázatot, hogy esetleg mégsem lesz olyan a hely mint amilyennek tűnt és amilyennek előadták.

2023. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!