Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miről szól ez a "chat operátor...

Miről szól ez a "chat operátor" munka? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Észrevettem, hogy min. 18 évesnek kell lenni a jelentkezéshez, ill. szerepel ott az a mondat is, hogy "Elfogadom, hogy felnőtt tartalommal dolgozom.." Valami hasonló mondatot olvastam.



Tehát mi lenne ez? Szexchat?



2023. márc. 6. 10:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Bennem meg az merült fel, hogy vajon kinek éri meg annyira kevés pénzért EURO ott dolgozni? Évek óta semmi emelés, és az ott "dolgozóknak" is van azért drasztikus áremelés az életben. A horvátok sem csinálják annyi pénzért, a birka magyar mindent vállal. A valutaárfolyam alapján jelenleg sexchaten kevesebbet lehet keresni,mint pl. egy éve. 🤦‍♀️
2023. máj. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem éri meg, ehhez már hülyének kell lenni hogy valaki ezt csinálja. Annyira kevés a pénz amit adnak. De viszont hülyéket mindig találnak.
2023. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Fú, de bírom ezeket a véleményeket.

Én chat operátor vagyok. És akkor? Heti 4 napot dolgozom 6-8 órát. Másik héten jön a fizu, ami változó. Volt, hogy 40 eurót keestem, volt, hogy 170et egy hét alatt. Attól függ, mennyit dolgoztam. Igen, van sexchat benne. Nem vagyok benne jó, többnyire ignorálom, terelem a témát, úgyse beszélek többet az ügyféllel, többnyire mást dob be következőnek.

Mennyivel jobb egy gyárban gályázni fele ennyi pénzért?

dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!