Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnökötök ilyen válasszal...

Ha a főnökötök ilyen válasszal jönne a fizetésemelési kérésetekre titeket is felháborítana?

Figyelt kérdés
Ez egy kisvállalkozás, adminisztrátor vagyok, 950Ft a nettó órabérem. Szóltam neki, kértem emeljen mert ennyiből nehezen tudok megélni. Erre 15Ft-os emelést ajánlott óránként majd ezt utána megtoldotta még 20Ft-tal. Annyi volt az indoka a 985Ft-os nettó órabérre hogy itt nem kell megszakadni meg hogy neki is emelkedtek a költségei
2023. márc. 6. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Tuti azthinnem h csak szorakozik 😀 Sztem keress masikat.. 2500/ora alatt meg se nezek egy melot
2023. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Én szépen megköszönném hogy a keresésnek megfelelően emelt. Emelést kértél - megkaptad. Örülj neki:)
2023. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem háborognék, keresnek mást.
2023. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

A franc se tudja.


Mióta van vállalkozásunk - még munka mellett -, és látom, mennyi kiadás, költség, fizetnivaló van vele, mekkora a verseny és milyen nehéz kigazdálkodni belőle a hasznot, azóta talán nem csodálkozom rajta, hogy van, aki ennyit tud fizetni.


Nem azt mondom, hogy ez jó, csak hogy nem csodálom. Sorra zárnak be a kisvállalkozások, nem véletlenül, gazdaságilag totál el vannak lehetetlenítve.

2023. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat zarjon is be ha nemtud normalis fizut adni vagy alljon be maganak melozni..
2023. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%
Így van, zárjon be minden kisvállalkozás, és akkor menjen mindenki gyárba 3 műszakba dolgozni, az biztos sokkal jobb lesz.
2023. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

ja utolsó csak az a gyár az egy multi amelyik normálisan bejelenti, mindig időben kifizeti és a vállalkozóval ellentétben nagy többségében minden munkaügyi szabályozást betart.

"valahogy" többségében mindig a kispista 86 bt-t jelentik be a munkaügyi felügyeletnél nem az Audit

2023. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszel gyarrol.. az hol fizet jol? Ott se kap az ember 250-300nal tobbet. En pl szakacs vagyok, de ott is van aki 1200at fizetne orankent meg aki 3000et. Nyilvan a 3ezrest valasztja az ember.. az 1200as meg allhat be maganak vagy dolgozhat betanitott koklerekkel
2023. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Vicces főnököd van. 4% emelést adna, ha jól értem.

A KSH szerint az infláció 25,4%

Ennek fényében döntsd el, hogy neked ennyi elég-e.

Én biztos, hogy lépnék onnan.

2023. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!