Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyemben ti is keresnétek...

Helyemben ti is keresnétek emiatt más munkát?

Figyelt kérdés

Kis pinceiroda kisvállalkozás, a tulaj Március 1-jén elzárta a gázóránál a csapot, majd leszedte elvitte azzal indokolva hogy drága a gáz meg amúgy is már meleg van odakint nem kell fűteni. Másnap körbejárt és elvette a hősugárzókat és elzárta.


Azóta kabátban dolgozunk mert fázunk, ketten már el is mentek táppénzre én is két napja meg vagyok már fázva


2023. márc. 8. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha jó a fizu, nincs túlóra, nem kell sokat utazni, és alapvetően nem megterhelő munkavégzésről van szó, akkor maradnék.
2023. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
10 fok van napközben, éjjel meg mínuszok. Tudod ki dolgozna ott.....
2023. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körbe máshol.
2023. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Pont most hagynád ott, amikor már jön a tavasz? Ha csak ez a probléma, akkor inkább jól felöltöznék és kibírnám még ezt a kb. egy hónapot. Ha viszont más bajok is vannak - amiket az #1 említett például -, akkor elkezdenék másik állás után nézelődni.
2023. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

A tulaj kb. lesz@rja, hogy mi van veletek, kb. meg is dögölhetnétek felőle, két kollégád már betegallományban is van.


Ez a tény.


A kérdés ha jól értem az, hogy termeljétek-e neki a bevételét...


Szerintem mindenféleképpen - ott ne hagyd az ilyen "álommelót", - mással szúrnál ki, ha elmennél és mást keresne, szv. sztm. maradj. Bár tény X másik hülyét nem nehéz leakasztani..

2023. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy könnyű más kárára osztani a pénzt, de hiába keresel esetleg jól, ha a bevételeidet kórházra, gyógyszerre, orvosra költöd.

Ha nem tudsz intézni magadnak fűthető ruhákat, talpad alá megfelelő szigetelő réteget, nem tudod kiokoskodni, hogy a kezedet miként tudod időről-időre üzemi hőmérsékletre felfűteni, akkor erősen ajánlott a másik munkahely keresése és ott kell hagyni a fenébe az ilyen "vállalkozást"!

Oldja meg a tulaj a mirelit vállalkozásának működtetését, ahogyan akarja!

Aki nem próbált meg hidegben hosszútávon ücsörögve dolgozni, az nem fogja soha belátni, hogy mekkora állatságot tesz az alkalmazottjaival, amikor megfagyasztja őket. Nem a munkájára fog koncentrálni, aki fázik, hanem a túlélésre és a túlélési praktikák folyamatos csiszolására vagy egyszerűen odébbáll és b@ssza meg a cégét, aki ilyet tesz!

Ha zenével foglalkozik tevőlegesen a főnök, invitáld meg, hogy jöjjön már oda le közétek (melléd) és gyakoroljon a hangszerén folyamatosan csak annyi ideig, ameddig nektek (neked) odalent kell lenned!

Én csináltam suhanc koromban, hogy -3, -4 fokban próbáltam basszusgitáron gyakorolni és 20 perc alatt lefagyott olyan szinten a kezem, hogy nem tudtam lefogni normálisan a hangot a gitár nyakán!

Talán ha része lenne a főnöködnek egy ilyen vagy hasonló élményben, akkor lenne esély arra, hogy megvilágosodjon! -Nem fog embert találni, aki vállalja ezt az állatságot - még komoly fizetésért sem!

2023. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lelépnék innen, ha tudnám, hogy soha többé nem lesz 20 foknál hidegebb.
2023. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress mást. Kapsz a hidegben egy jó kis ízületi gyulladást, aztán életed végéig nyögheted a fájdalmakat. Az egészséged többet ér, mint ez a gagyi munkahely.
2023. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A fűtési idény október 15-től április 15-ig tart. Én nem dolgoznék olyan helyen, ahol ezalatt nincs lehetőség a fűtésre. Legközelebb mi lesz? A tulaj kicsavarja a villanykörtéket és gyertyafénynél fogtok dolgozni?
2023. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam már ott munkát, mert ki kellett járkálni napi több órát a hidegbe, úgyhogy olyan nálam szóba sem jöhetne, ahol egyáltalán nem fűtenek.
2023. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!