Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaadók felvennétek így?

Munkaadók felvennétek így?

Figyelt kérdés
50 + os férfi vagyok, hiányszakmában, gyártásban dolgozok gépiparban.Már nagyon belefáradtam, elfáradtam. felvennének valahova raktárosnak, vagy valami kisegítőnek? gyakorlat nélkül? nem fognak arra hivatkozni, hogy "uram önnek hiányszakmája van, abban könnyebben eltudna helyezkedni"!

2023. márc. 12. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Jelenlegi munkahelyeden nincs ilyen pozíció? Nem tudsz átmenni?
2023. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nincs ! itt szükség van a munkámra,kis cég vagyunk,csak egy munkakör van,nem hogy helyettem, még mellém sem találnak váltót,hogy ne kelljen 12 óráznom.
2023. márc. 12. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A munkáltató magasról tesz rá, hogy hiány vagy “nem hiány” szakmád van. Ha ő raktárost keres akkor kiszűri, hogy ki a legalkalmasabb rá és azt veszi fel. Ha egy ügyvéd jelentkezne és őt találnák a legalkalmasabbnak akkor őt vennék fel és letojnál, hogy ügyvéd végzettsége van.
2023. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Raktárat (is) vezetek, ha megvan a megfelelő jogosítványod és gyakorlatod homlokvillás targoncára és vállalod a 4 műszakos munkarendet, akkor alapvetően igen.
2023. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,arra fognak hivatkozni hogy 50+os vagy, fizikai munkára inkább fiatalokat keresnek
2023. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!