Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégnek van bármi köze két...

Egy cégnek van bármi köze két alkalmazottja munkahelyen kívüli peres ügyéhez, amely polgári perben folyik? Kirúghatja a cég az X alkalmazottat, mert beperelte az Y alkalmazottat? Ehhez lenne köze a cégnek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

#8 Ha ezt írtad, akkor jól írtad. Nem hülyéztem le senkit, csak az általános válasz jelleget akartam kiemelni, ami egy ilyen oldalon nyilván egy adottság. (Nincs ezzel semmi baj, én pl. nem sértődöm meg ha leírják h. a pénzügyekhez hülye vagyok - mert hülye vagyok, tény.)


Ügyvédként is az ügyfeleket joghivatkozással együtt(!) tájékoztatom, megszokásból.

2023. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem írt rosszat, felesleges volt a támadásod.

A Kérdező pedig nem az ügyfelem, így nyilván válaszolhatok az Mt. bemásolása nélkül is. Sőt, ügyfélnek sem kötelező jogszabályhelyet bemásolni. Ha te is ügyvéd vagy, ezt tudhatnád.

Azért beszólni másoknak, mert csak jó választ adnak, de a törvényt nem másolják be... ne haragudj, de ez igen buta dolog volt tőled.

Válaszolj, és ne másokat minősíts. Nem kell nagyképűnek lenni.

2023. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!