Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tovább? Meg maradhat-e...

Hogyan tovább? Meg maradhat-e a barátság?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy kolléganő akivel nagyon jól kijövünk emberileg. Sokat beszélgetünk. Munkahelyen kívül is csináltunk programokat. Még a lányát is engedte, hogy megismerjem. Így is csináltunk több programot. Sajnos most ő elkerült másik műszakba. Most sok otthoni is problémája van. Így kérdés most, hogy mikor tudunk majd beszélgetni. Emberként, barátként tekintünk egymásra. Tegnap adtam neki egy közös programmal kapcsolatos emléket. Benne egy üzenettel. Az üzenet: Köszönöm, hogy a barátom. És nem szeretném, ha ez változna. Este utána írt, hogy ő is köszöni szépen azt, hogy a barátja vagyok. És mindig, mindenben mellette állok.

És mindig mondja, hogy minden körülmények között meg tudom őt nevettetni.


2023. márc. 15. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne maradhatna meg? A kollégámat akivel nagyon jól kijöttem, tavaly elküldték. Azóta is ugyanúgy beszélünk napi szinten és heti 1x találkozunk. Ha barátok vagytok, akkor ennél nagyobb zűröket is túl kell élni...
2023. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kolléganőm lett a barátom is. Mióta felmondtam és elkerültem a cégtől, ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot és személyesen is találkozunk. Kérdező, csak rajtatok áll, hogy megmarad-e a barátság. Egy másik műszak még nem kéne, hogy legyőzhetetlen akadálynak minősüljön :)
2023. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
50%
Simán, csak tenni kell érte.
2023. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!