Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3,5 féléve dolgozok egy...

3,5 féléve dolgozok egy munkahelyen, de az utóbbi időben nagyon sokat stresszelek miatta?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy elrontok valamit, vagy nem tudom megoldani a problémát, ezért kárt okozok a cégnek, és az emberek elkezdenek gúnyolni a hátam mögött.


Az utóbbi pár hónapban kezdődött ez.


2023. márc. 16. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Járt már valaki hasonlóan?
2023. márc. 16. 13:01
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

3,5 év, évente minimum 1500 óra ledolgozott munkaóra a 2000ből. Az 7000 munkaóra.


Mit csináltál ebben a 7000 munkaórában, hogy még mindig nem tudod magabiztosan végezni a feladatodat?

2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Pénzzel dolgozol és félsz, hogy elszámolod magad?

Vagy pontosan mitől félsz?

2023. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már így igen, de én pályakezdő vagyok, nincs sok tapasztalatom, és az első hónapban éreztem ezt folyamatosan. Engem mondjuk kirúgtak, de én azt mondom neked, hogy nem kell ennyire félned, mivel már 3 és fél éve dolgozol ott. Betanultál! Nem úgy mint én, vagy azok akik még a próbaidőt töltik. Csak nem hibáztál eddig olyan nagyot, mert akkor már nem kellenél.

Bár én is járnék már ott az életben, hogy több, mint 3 éve vagyok egy cégnél.

2023. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom #2 miért lett lepontozva. Teljesen jó helyen keresgél.

Mi voltázott az elmúlt 3,5 évhez képest?

2023. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

én se tudom miért lettem leszavazva.. de ezen az oldalon ha valaki leírja a tényeket, az le lesz szavazva.


gondolom azok nyomtak a lefelé gombot, akik segget mereszteni járnak a melóhelyükre.

2023. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5


Az lehet, hogy igaz, hogy abban a 7000 órában már betanult, feltételezhetően magabiztosan kellene mennie a munkának. Csak éppen a szorongással nem számolt.


Igen, logikus, hogy mennie kéne könnyedén, hiszen betanult, de a szorongást ez pont nem fogja érdekelni. Akik szorongásra hajlamosak, azok tudják, hogy látszólag minden ok nélkül "el lehet kezdeni szorongani". A szorongás miatt teljesen alaptalan, logikátlan gondolataid is lehetnek, INDOKOLATLANUL, én simán el tudom képzelni, hogy a kérdező is így járt.


Pl. van akinek látszólag teljesen irigylésre méltó az élete, csak ha jobban megismered, kiderülhet, hogy közben meg pánikbeteg. A szorongás nem válogat.



De az is lehet, hogy a kérdező van toxic munkahelyen, ahol a munkatársak beszólogatnak random annak, aki nem szimpatikus, vagy netán kirúgatják, és ezért fél a kérdező, hogy egy hiba miatt kipécézhetik, tehát bőven nemcsak a betanuláson múlik ez az egész.

2023. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7: Idézném magamat: "Mi voltázott az elmúlt 3,5 évhez képest?"
2023. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írt olyat a kérdező, hogy lett volna változás a feladataiban, nekem legalább is az jön le, mintha kb. ugyanazon feladatoknál jelentkezne nála a szorongás.
2023. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Igen, nekem is az jött le. Tehát valami más voltozott a munkahelyén, életében


#8

2023. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!