Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iszonyúan stresszelek a...

Iszonyúan stresszelek a munkahelyemen, mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem csinálok 100%-ra, akkor állandóan forgatom magam, kényszeresen arra gondolok, hogy lebukok, és kirúgnak, megaláznak, vagy egyáltalán, hogy jaj mi lesz. Igazából már azt se tudom eldönteni, hogy jól dolgozom-e vagy rosszul.
2009. nov. 27. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél nagyon mély levegőt és mondogasd magadnak,hogyjól csináltad.Nekem ez mindig beválik!:)
2009. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy pár szót írhatnál arról is, hogy mit dolgozol, illetve ugyanezt a munkát csinálják e a kollégáid?


És még az is érdekelne, hogy a főnökség tesz vagy mond e valamit akkor ha valaki rosszul dolgozik és ugyanez a kérdés, hogy tesznek/mondanak e valamit annak aki jól dolgozik ?


Laci(41)

2009. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tanár vagyok. Sokszor nem teljesen egyértelmű, pontosan mit is kell tanítanom. Dícséretet nem szoktunk kapni, feddést igen.
2009. nov. 27. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat kérdező, de én még mindíg nem értem. Milyen szakos tanár vagy? mi az, hogy nem tudod, mit kell tanítanod?

Egyáltalán kitől félsz? Hát csak nem áll állandóan mögötted valaki és figyeli mit mondasz, mit cselekszel?

Szereted a munkádat? Valamiért csak pedagógus lettél?

Megtennéd, hogy kifejted bővebben?

2009. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írnám le mit tanítok. Tanítani alapból szeretek, de most egy olyan tárgyat kell tanítanom, amihez nem igazán értek, és végzettségem sincs hozzá. Folyton görcsölök, hogy a diákjaim nem fognak tudni levizsgázni, és igen, úgy érzem, hogy pontosan figyelik, melyik órát hogyan tartom, mit csinálok stb.
2009. nov. 27. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Így már értem.

Érdekes helyzet. Csak azt tudom leírni én mit tennék a helyedben. ezerrel olvasnám a tanítandó anyagot. Ez nagyban megemeli majd a biztonságérzetedet és segíti az önbecsülésedet is.

Kívánok sok erőt és kitartást!

Na parázz! Jól csinálod te azt szerintem, csak túl lelkiismeretes vagy, ami nem baj. A gyerekekért teszed és ez becsülendő.

2009. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tanítani alapból szeretek, de most egy olyan tárgyat kell tanítanom, amihez nem igazán értek, és végzettségem sincs hozzá."


Na igen. HOGY lehet olyan tárgyat tanítani, amihez nincs végzettséged? Miközben meg sok szaktanár ott van munka nélkül - éppen az ilyenek miatt.


Csak tippelek, de nem idegen nyelvet tanítasz véletlen?

2009. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes egy helyzet....

Egy alapvető információ még hiányzik a történet megértéséhez.

Szükségből vállaltad ezt a tőled szakidegen tárgyat, vagy az adott intézménybe nem szerettek volna felvenni szaktanárt, így rád akasztották ezt a terhet?


Laci(41)

2009. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!