Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni, mert már...

Nem tudok aludni, mert már most azon stresszelek, hogy a munkahelyen milyen hét vár rám. Mit tegyek? Ilyen esetben használhat a Valeriana Teva?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 22:29
 1/4 anonim válasza:
Az csak megnyugtat valamennyire, de a problémát nem fogja megoldani. Miért stresszelsz? Ha gondolod beszélgethetünk, én is jártam a Te cipődben. 22/N
2016. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Keress olyan munkahelyet, ahol nem ezen stresszelsz. Vagy vedd lazábban a melót. Ahogy kilépsz a melóból, már ne érdekeljen addig, amíg legközelebb megint belépsz.
2016. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magnézium kell.
2016. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne, ha írnál valami konkrétabb dolgot, hogy miért stresszelsz. Hosszú távon a stressz tönkre tesz.


(Ezt én is átéltem. Volt egy cégem, amivel befürödtem, elúszott minden, hatalmas hitel volt rajtam. Napközben dolgoztam egy gyárban. 4-kor lejárt a munkaidőm, 5 órakor ráültem a kisbuszra és irány Csengersima-Budapest oda-vissza 8 óra alatt, hogy elérjem a csatlakozást, ami az utasokat viszi Csengersimából Bukarestbe. Az autópályán toltam 130-140-el a Ducatonak 20 emberrel a hátam mögött, hogy beleférjek az időbe. Ha kiesett a Bukaresti sofőr, akkor én mentem Bukarestbe, ami jóval több időben mint Budapest, érjek vissza hajnal 3-4re, hogy 7-ig aludjak, mert 8-kor menni kell dolgozni. A gyárban felellőségteljes munkám volt, koncentráljak arra, hogy nehogy elszúrjak valamit, utánna a kisbuszon ügyeljek az utasokra és tartsam az időt, szóval volt stressz keményen. Úgy lett vége, hogy egyik este rosszul éreztem magam, kimentem a busszal a pihenőbe, kiszálltam és összeestem, addig bírtam. Egyrészről azért stresszeltem, hogy a gyárban mikor szúrok el valamit, másrészről, hogy nehogy balesetet csináljak, harmadrészből meg, hogy tudjam fizetni a hitelt, ami a cégemből "visszamaradt". Nem tudom, hogy neked hasonló dolgok miatt sok e a stressz, vagy teljesen más jellegű, de azt javaslom, hogy próbálj meg minél hamarabb változtatni rajta)

2016. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!