Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt,hogy kellett volna lereagá...

Ezt,hogy kellett volna lereagálnom?

Figyelt kérdés
Egy céges bulin többek előtt lehülyézett a főnök,ráadásul úgy,hogy nem is értette a szituációt.Nem akartam magyarázkodni,mert gondoltam,ilyen embernek fölösleges.Nem reagáltam rá semmit,és a kollégáim sem.Ha a kollégáim helyébe képzelitek magatokat,mit vonnátok le ebből?
2023. márc. 17. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Nem tudtál magadért kiállni
Jól tetted,a főnök saját magát égette be
Kollégaként 5 perc múlva elfelejtettem volna az egész jelenetet
Leírom,mit kellett volna csinálnod/mondanod
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a kollégáid ugyanúgy ismerik a főnököd viselkedését, mint te. Jó eséllyel ugyanazt gondolják ők is, mint te.
2023. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Ha van gerinced, akkor viszonzod-helyreteszed, de hát erre mondják "lábtörlő".

A kollégáid se különbek...szégyen az ilyen emberek...legközelebb meghágja nőitek-gyerekeiteket-pasijaitok és ugyanezt teszitek....megérdemlitek.

2023. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit bővebben leírhatnád, hogy is történt pontosan, mert ez így csak töredékinfó? Milyen szituáció volt? Miért hülyézett le?
2023. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Első mondatom végén pont van, nem kérdőjel.
2023. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld.

3-as, privátban írom.

2023. márc. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!