Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez illetlenség a részéről,...

Ez illetlenség a részéről, vagy mit takarhat a viselkedése?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, egy társaságban, munkahelyen. Ha van egy kollegád aki, ha mesél valamit mindenki másra ránéz, csak rád nem. De ha te megszólalsz, akármit is, egyszerre figyel. Lehet hülye kérdés és csak engem frusztrál ez, de ha ő beszél valamit, rám miért nem néz soha? Akkor miért nem vesz emberszámba? Ez csak szerintem illetlenség? Elvileg ha többen vagyunk együt és az ember dumál, akkor próbál a többiekre is rá-rá pillantani nem? Legalábbis én próbálok mindenkit megtisztelni ezzel ilyenkor.

2023. márc. 21. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember azzal keresi a szemkontaktust, aki szimpatikus neki. Mindenki arra néz elsősorban, ha több emberhez beszél, akihez közelebb érzi magát. Azt pedig, aki taszító, lehetőleg próbáljuk nem meglátni. Nekem van két ember a munkahelyemen, akikre csak akkor nézek, ha szólnak hozzám, mert nagyon buták és nem akarok közelebb kerülni hozzájuk.
2023. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nővel viselkedek így társaságban, ha tetszik. Nem akarom hogy észrevegye, vagy csak zavarban leszek beszéd kózben ha rá is ránézek :)
2023. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra néz, akinek számít a reakciója számára; akinek ad a válaszára, aki számít neki.
2023. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban is lehet.
2023. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!