Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire messze laksz a...

Mennyire messze laksz a munkahelyedtől, és mennyire lehet bírni?

Figyelt kérdés

Ami utat oda-vissza megteszel minden nap. Pl 1 óra 20 perc mennyire lehet leterhelő? Pl tudom, ez is egyénfüggő; és nem egyszerű megfogalmazni se annyira; de szóval, akinek van kedve, írja le, kérem ide.


Pl nagyon könnyen kibírható

nagyon könnyen és könnyen között kibírható

könnyen kibírható

könnyen kibírható és elviselhető között van

elviselhető

nagyon nehéz, nagyon rossz.


Nem muszáj pontosan ezt a sémát követni feltétlenül, ezek csak segítőpéldák, ilyen mankók, de aki tudja, akarja, írhatja máshogy is. Pl lehet az is, hogy akár valamelyik általam felsorolt fokozatot kihagyja. Vagy teljesen egyénit ír.

Ahogy jónak érzed; meg ahogy tudod. ♥



2023. márc. 22. 21:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Minden nap azt úgy is értettem, hogy heti öt nap, de aki többet dolgozik, akár teljes-akár részmunkaidőben, vagy az utolsó nap mondjuk részmunkaidő; arra is kíváncsi vagyok; mindenki leírhatja; köszönöm aki ír. (Ez nem közvéleménykutatás, csak kíváncsi vagyok; hogy mások hogy bírják, ki mennyire messzit bír ki napi szinten. )
2023. márc. 22. 21:25
 2/35 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt is leírhatjátok, hogy mennyi ideje dolgoztok ott,akár aki váltani készül,és szeretné leírni; az is leírhatja.
2023. márc. 22. 21:26
 3/35 A kérdező kommentje:
*Mármint, aki emiatt készül váltani főleg,és már keresi-e pl; vagy amennyit ti megosztanátok. Névnélkül tökéletes lehet ;ilyeneket nem kell megírni, hogy név.
2023. márc. 22. 21:27
 4/35 A kérdező kommentje:
Meg még akár arról is írhattok, hogy jó-e a munkahelyi közeg; pl a társaság jó barátaitok lettek-e; és emiatt nem váltotok, mert messze van ugyan eléggé; de szeretitek a többieket nagyon, ezért maradtok pl. Ilyen is lehet akár.
2023. márc. 22. 21:28
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja és még az is érdekes lehet, hogy tömegközlekedéssel jársz, bicajjal, saját kocsival, taxival, céges busszal/vagy haver/kolléga akinek útba esik-szóval szervezésben, elvisz. Vagy pl valahol leteszed a kocsit, és metróra átszállsz, és akkor így kombinálva mész; vagy pl először mész sima buszon egy darabig; és utána vesznek fel kollégák; a céges buszost; meg a kollégásat nem kell annyira részletezni; de lehet, aki akarja;csak azért írtam le ezt is elé;mert eszembe jutott. Ja és pl ha kocsival vagy; mennyit állsz a dugóban, és mennyi plusz idővel kell előbb elindulnod, hogy beérj, és ez már pl bele van-e számolva a másfél órás menetidőbe, vagy kevesebb / azon fölül van még.
2023. márc. 22. 21:36
 6/35 anonim ***** válasza:
47%
Home office, nagyon jól bírom.
2023. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm a választ; jöhet még; ment a zöld. :)

2023. márc. 22. 21:53
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

15 perc kocsival csak oda, ha busszal 1 óra, hiába helyijárat szarul vannak a csatlakozások.

1 éve dolgozok itt, nagyon szeretem, igazából jó részt magam osztom az időmet. Lovagolni tanítok, délelőtt kb azt csinálok a lovakkal amit akarok, délután a lovasokkal foglalkozom. Jelenleg nem cserélném el semmire, de lehetne több is a fizu.

2023. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
1,5 km. Volt, hogy gyalogoltam, volt, hogy canagázta, de inkább villamosozom oda-vissza - ha az nincs, akkor vilipótlózom. Kibírható minden verzióban.
2023. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

30 perc autóval iranyonkent. Tökéletes. Még sosem dolgoztam ilyen közel. Nálam mindig a 90 perc egy irányban volt a lélektani határ, már a gimiben is.

Amúgy attól is függ, mennyi a munkaidő. Pl. ugyanennyi idot félállásért nem vállaltam be.

2023. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!