Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vásároltam egy ABS anyagból...

Vásároltam egy ABS anyagból készült műanyag lemezborítású bőröndöt 26.990 Forintért. Bírni fog 4 repülőutat? Többet nem kell

Figyelt kérdés

Kézzel eléggé könnyen nyomkodható anyagnak tűnik, nem tudom, hogy bír-e úgy négy európai repülő utat, hogy egyben is marad?


Eléggé sokat dobálják, illetve az egymásra halmozással terhelik ezeket.


Ha nem törik össze, legalább agyon fog karcolódni?


Ilyesmi lehet, csak én nagyobb térfogatút vettem (96L), azért drágább az enyém:

[link]


2022. jún. 14. 17:16
 1/1 Meton ***** válasza:
Az ABS gyakorlatilag elpusztíthatatlan. Ezt értsd úgy, hogy biztosan többet bír, mint ami benne van. Túl nagy védelmet nem ad, tehát úgy pakolj bele, hogy ami törékeny, azt csomagold be jól, vagy ne a bőröndbe rakd. Kibír 40 utat is, a bőröndöt te fogod tönkretenni, ha mindenhez hozzá csapod, dobálod, vagy a fogóját feszegeted. A kerekei és a fogója gyenge. A többit meg befóliázhatod, így ha lezuhan a repülő és a csomagok szétszóródnak, akkor sem fog kiszakadni.
2022. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!