Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a home office...

Szerintetek a home office vagy az irodai munka a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha az irodában is kizárólag a gép előtt ülsz napi 8 órában.
2023. márc. 27. 11:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne mindegy? A 19-es max telefonon értekezne munkahelyen a családjával. De ha otthon home office-ozuk, akkor folyamatnyaggatják, meg zavarják a családtagok.

Hogy ku mennyit főz, nem attól függ, hányan vannak. Van, aki utálja a "mekis" kaját, ezért majdnem minden nap főz magára.

Egy kis panel lakást nehezebb tisztán tartani, mint egy családi házat.

Szóval ennyit az agymenésedről.

2023. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is emberfüggő, én home office-ban vagyok, életemben egyszer, gyakornokként dolgoztam irodában kevesebb mint egy évig. Alapvetően nagyon szabálykövető ember vagyok, így én semmi mást nem csinálok, amíg nincs kész a munkám. Kávé és reggeli után egyből ülök az asztalhoz dolgozni, a feladataim felénél tartok egy ebédszünetet, aztán csinálom tovább, amíg nem végzek. Nekem ezzel eddig nem volt problémám, nem érzem azt, hogy hatékonyabb lennék egy irodában. Minden időben kész van, méghozzá minden jó is.


Barátom például teljesen más, ő megmondta, hogy egyetem alatt is tanulhatott otthon, de ő inkább mindig bement a könyvtárba. Őt sokkal jobban motiválta, hogy csend volt, tanultak körülötte az emberek, otthon csak mindig elvonta volna a figyelmét valami vagy valaki. Most irodában van, de ha lehetne választani, szerintem akkor sem lenne állandó home office-ban.

2023. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#21 : HM, szóval van a Mekis kaja meg az otthon főzés? :) Amúgy egy 40 nm-es panelt nem kell teleszülni és tök jól működik!
2023. márc. 31. 13:44
 24/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most direktbe kötekedni akarsz? Vagy csak szimplán nem bírod elviselni, hogy más szeret bejárni dolgozni? 🙂
2023. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: vagy rendelsz kaját, vagy főzöl. Más opció nem nagyon van, kivéve ha fényevő vagy, vagy anyukád etet, bár én egyikkel sem dicsekednék.

A panelt meg nem kell teleszülni. Ősrégi szar épületek, rossz a levegőjük, sötétek, stb. Maga az épület adottságai szarok.

Mikor a gyerekeseket leszólod, gondolj arra, valamikor téged is bevállalt anyád...

2023. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#24 : Nem, csak butaságokat ne írjunk... A panelt nehéz rendberakni? Kint kapál a házak között esténként vagy ő a karbantartó? :)
2023. ápr. 1. 11:29
 27/28 A kérdező kommentje:
#25 : A mekin kívül sok helyről lehet még rendelni normális kaját jó áron.
2023. ápr. 1. 11:30
 28/28 anonim ***** válasza:
Irodát preferálom. 10 perc sétára van a munkahelyem, a kollégák normálisak és legalább nem a saját rezsimet fogyasztom.
2023. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!