Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted át vert/,ver a...

Szerinted át vert/,ver a munkaadó?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt, írt nekem a munkaadó hogy szívesen adna munkát a számomra. Krumplit kellene szállítani,amit ő szállítana,csak én vele kellene menjek,segíteni leűríteni a rakományt. Azt mondta délután indulunk,de nem jött,én felhívtam,és kérdeztem mi történt. Azt mondta hogy holnap tudunk indulni,mert még nincs meg a rakomány,(mondtam oké) aztán holnap sem jött,azt állította,hogy rendelésre kell vigye a krumplit,így egyedül kell menjen,de amint vissza jön azonnal szól,vagy ír. Nagyon idegesítő ez,mert tényleg szükségem lenne erre a munkára,mert nagyon nem áll jól a szénám anyagilag. Most az a kérdés,hogy az elmondottak alapján,érdemes e erre a munkalehetőségre fókuszálni/számítani. Egyáltalán átverés e,vagy csak sima biztatás. Nagyon köszönöm a válaszokat
2023. márc. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresgélj tovább. Ha ebből lesz is munka, az max. alkalmi. Akkor menj, ha éppen ráérsz, amikor hívnak, de komoly interjút ne mondj le miatta.
2023. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy akkor az ipse s**get csinált a szájából, és nélküled bonyolította le a krumpliszállítást? De azért hiteget, hogy majd szól? És mégis miről szólna? Ha máskor is rendelésre kell, hogy vigye, és ennek az a feltétele, hogy egyedül kell mennie, akkor máskor sem visz magával. Szerintem ez valami határozatlan link idióta, erősen felejtős.
2023. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes erre a munkalehetőségre számítani. Ez már kiderült. Már 2-szer átvert. Keress más munkát, amit ne hagyj ott emiatt.
2023. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se venném komolyan,keress mást,ami biztosabb.
2023. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!