Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már kiidegelnek a munkahelyeme...

Már kiidegelnek a munkahelyemen, de még maradnom kell. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Jól fizet, ezért még maradnom kell fél-egy évet kb. Már nagyon utalok itt dolgozni, legszívesebben azonnal felmondanék, de ilyen jól fizető nem találnék, így maradnom kell amíg el nem érem a kitűzött anyagi céljaimat.

Folyton beszólogatnak, azt hiszik viccesek, megy a sudribunkó baszhhós-fhinggós poénkodás állandóan, mások kibeszélése, a folyamatos panaszkodás. Elegem van ezekből. Hogyan éljem túl ezt az időszakot?


2023. márc. 31. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodt hangon mondd meg nekik nem érdekel
2023. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy egyedül, máshol se lenne jobb hidd el. Velem ugyanez. Aki bunkó annak beszóltam, azóta jó. Akik meg olyanok a képükbe röhögök,a belső békéd és derűd, a kisugárzásod ha ural, megtalálnak a normális jó fejek, a többit meg hadd egye a fene hogy te boldog vagy és nem törődsz velük
2023. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jobb a helyzet. Én sok zenét/hangos könyvet hallgatok. A szüneteimet jó messze töltöm a tàrsaságtól. Ha meg muszáj kommunikálni, csak amunkával kapcsolatban, minimálisan.
2023. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Milyen jellegű munka ez? Feltételezem, hogy nem iroda.
2023. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem iroda. Egy vendéglátó egység.
2023. ápr. 1. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Étterem vagy kocsma?

Amúgy csak kibírod még a hátralévő időt. Én is kibírtam fél év közmunkát alulművelt emberekkel, hogy összegyűjtsem a hiányzó pénzt a külföldön való szerencsepróbáláshoz.

2023. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gyorsétterem.

Persze igyekszem kibírni, de már akkor frászt kapok mikor meghallom egyik-másik szófosását.

2023. ápr. 1. 11:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Burger vagy Meki? És napi hány ora munka?
2023. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyik sem. Egy családi vállalkozás.

De ez nem is lényeges. Sem az hogy hány óra. Éppen elég időt töltök velük. Persze van akivel kijövök de ők is csak apró pontok.

2023. ápr. 1. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi volnék, hogy egy ilyenben hogy dolgoztatják az embert.
2023. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!