Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb dolog, amit munkahelyen műveltek veletek?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként egy szupermarketben dolgoztam. Ott engem nagyon nem szerettek, a dolgozok mindent velem csinaltattak meg, aztán ramfogtak, hogy lassú vagyok (persze, amikor harom ember munkajat csinaltam).

Egyszer felhangosan mondtak, hogy mindenkivel ki lehet jonni… kivéve velem.

Csak azert is megmutattam nekik, és emelt fővel koszontem el. Amikor szerettem volna kerni egy szívességet, a volt főnök letette a kagylót. Kellett volna egy ajanlas a következő munkahelyemhez, a 30 emberből 1(!) irt nekem.


2023. márc. 30. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Civilizalt emberekkel dolgozom egyutt, sosem tortent meg megalazo dolog velem munkahelyen.
2023. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Amikor diákmunkáztam (szarabb helyeken), akkor úgy bántak velünk, mint egy darab sz*rral.


Igazából nem érdekelt, mert tudtam, hogy nekem ez csak diákmunka, ők viszont egész életükben itt fognak nyomorogni. Ha valaki csúnyábban beszólt, akkor visszaszóltam és ennyivel el volt intézve a dolog.

Az nyugtasson igazából, hogy te csak ideiglenes vagy ott, ők viszont sz*pnak. Ez korrelál is azzal, ahogyan viselkednek.

2023. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, a 30 emberbol kb. a fele más műszakban volt vagy nagyon más területen. De egyik főnökben sem volt annyi, hogy írjon.
2023. márc. 30. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a #2-essel. Amikor én is diákmunkás voltam, velem is előfordult, h beszólogattak, lenéztek stb. Ekkor én is azzal vígasztaltam magam, h nekem ez csak egy diákmunka, ők meg életük végéig ott fognak rohadni. Ha nagyon bunkón bántak velem, akkor ezt hangoztattam is a beszólogató munkások előtt. Ekkor általában elment a kedvük a további beszólogatásoktól..
2023. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen munkakörökben? Gyárak?
2023. márc. 30. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
#4-es vagyok. Igen. Gyárban dolgoztam diákmunkásként 2 évig.
2023. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én drogériában (Rossmann) csinéltam diákmunkát. Asszem hogy diákszövetkezet által.
2023. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
En 1x voltam vmi nyomdai melon ahhol az oregek 1.nap kiidegeltek.. a fonok mellejuk allt engem meg nemigazan erdekelt a melo csak suli melett csinaltam. Fel nap utan odavagtam a sok szar papirt h akkor pakoljatok ti fszfejek 😀 aztan leleptem
2023. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért plusz akadályokat gördítenek elém, hogy valaki el tudja adni - értelmetlen körítésbe csomagolva - a létjogosultságát.

Tehát amikor eladó vagy egy csemege pultban és időről-időre olyan kérdésekre válaszolva kell bizonyítani a munkakörre rátermettségedet, hogy "Hány aktívan dolgozó fodrász dolgozott Vlagyivosztokban 1922-ben?", akkor ökölbe szorul az ember bokája!

2023. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A csoportvezetőm utolsó dobása: megbeszéltünk valamit rögzített vonalon, én ahhoz tartottam magam, majd 2 óra elteltével írt egy lecsesző e-mailt, amiben teljesen mást kért számon és rátette a vezetőséget és a teljes HR-t. Megdöbbentem, azt hittem skizofrén. Hiába könyörögtem, hogy hallgassák vissza a beszélgetést, a felettese (aki egyben régi cimborája) ezt megtiltotta. Csak miután felmondtam tudtam meg, hogy szándékosan csinálták. Szintén ő: 3 éven keresztül egyetlen csoport meetingen sem engedett részt venni. Aztán létrehozott egy Messenger csoportot is, hogy majd ott kommunikálja a fontos dolgokat, de nekem ahhoz sem adott hozzáférést.

HR: csopvez el tudott intézni olyan ügyre szóbeli figyelmeztetést, ami meg sem történt. Ezt jeleztem a HR felé és elkértem írásban, hogy hivatalosan lehessen rá reagálni. 4 hónap elteltével sikerült megkapnom többszöri kérésre. Kérdeztem hogy lehet ellene fellebbezni (mert erre egy nem létező szervet tüntettek fel), mire a válasz: „úgysem számít bele semmibe”. Jó, jó, de szeretném ha lenne nyoma. Válasz: sehogy. Írjak egy megjegyzést, majd mellé csatolják. És ez egy bank contact centere volt (Erste).

2023. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!