Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek a felelőssége at figyeln...

Kinek a felelőssége at figyelni egy munkahelyen hogy az éves kötelező munkakalkalmassági vizsgálat meglegyen? Nem a cégé?

Figyelt kérdés

Lecsesztek mert 3 éve beléptem akkor mikor beléptem voltam vizsgálaton (a cég küldött) de 3 éve azóta se.

És én miért nem szóltam.


AZ én dolgom ezt tudni? Mi közöm nekem ehhez? Erre van a HR-es, ez is az egyik dolga, mert ő küldi az újakat is.


Mi közöm nekem ennek figyeléséhez? Én megyek ha mondják, nekem azt sem dolgom tudni mennyi időnként kell menni.


2023. ápr. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HR-es, gazdaságis feladata ennek a követése.
2023. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod figyelni ezt.
2023. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Kedves válaszalók!

A kérdés nem valódi, a felvázolt szituáció sosem történt meg, egyszerű kitaláció, fikció.

Ezt a kérdést is az úgynevezett "alapítványi iskolás őrült" írta ki, könnyen felismerhető a stílusából, használt kifejezéseiből. Kérem ne válaszoljanak érdemben, nincs értelme, csak az idejüket vesztegetik, a kérdező ugyanis őrült, elmebajos. Hosszú évek óta kísérti az oldalt végetnemerő kérdéseivel ugyanabban a néhány témakörben. Válaszadás helyett inkább jelentsék a kérdését és válaszait, akkor a moderátorok néhány percen belül törlik a kérdését és tiltják a profilját.

2023. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!