Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nyomorult a menedzserem,...

Egy nyomorult a menedzserem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyetemista diákként melózom egy ruhaboltban, de a közvetlen felettesem egy idióta, fapofájú vadbarom. Vele nem lehet szót érteni, csak az a jó, amit ő mond, csak úgy lehet mindent csinálni, ahogy elvárja, ellentmondást nem tűr. Ha azt mondja, hogy most menjek szünetre, de én még nem szeretnék mert egyáltalán nem vagyok fáradt, akkor is kötelező elmenni, mert ő azt mondta. Hiába próbálok vele egyezkedni, hogy hadd menjek pl 1 óra múlva, neeem azt nem lehet, most rögtön menjek. Gyűlölöm amikor megmondják nekem, hogy mit csináljak, főleg ha valaki ilyen szinten belepofázik mindenbe. Ráadásul egy iskolázatlan senki, megjárta a ranglétrát és így lett belőle menedzser, akkor ne nekem pofázzon már.🤡 Egyébként velem nem bír ígyse, mert ha nem akarok szünetre menni, akkor csak elbújok a wc-ben, hogy ne legyek szem előtt, aztán később kiveszem a szünetem, ahogy azt én elterveztem.

Mondjak fel, vagy mit lehet kezdeni ilyen helyzetben?



2023. ápr. 8. 12:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként velem nem bír ígyse, mert ha nem akarok szünetre menni, akkor csak elbújok a wc-ben"

. Hát, azért veled is van gond.

Akárhogy is, Te ezt csinálod, és ezért elfogadod a pénzt. A másik opció, hogy nem.

2023. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van, mindenhol megmondják, h mit kell csinálni, kivéve akkor, ha vállalkozó vagy.
2023. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, nyomorult a menedzsered, de te vagy az, aki a wc-ben bujkál előle. Az se tűnik igazán hősies viselkedésnek...

+ a rossz hír: bárhová mész el alkalmazottként dolgozni, mindenütt meg fogják mondani, hogy mikor-mit csinálj.

2023. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Jó igaz, ez a bujkálás elég csicska húzás tőlem. Viszont ha ő kicsit rugalmasabb lenne, akkor nem lenne erre szükség, mert a munkát rendesen elvégzem (amikor épp nem bujkálok🤣).
2023. ápr. 8. 15:09
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem rugalmasabb, es ő a főnök. Ha ez annyira zavar lépj le.
2023. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő az egyetlen probléma itt.


Ja és


"Gyűlölöm amikor megmondják nekem, hogy mit csináljak" elég sz/r 40 év áll előtted

2023. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

Az alapján, ahogy (és amit) írsz, neked nem szabad csapatban dolgoznod. A jelek szerint mindenkinél mindent jobban tudsz, az ilyet hamar kiutálják maguk közül a kollégák. Jogosan.

A menedzsered pl. adott esetben azért küld el pihenni, mert ő látja és ő tudja, hogy mikor hány emberre van szükség a munkához, ergo jobb ha hallgatsz rá és mész amikor lehet, mert előfordulhat, hogy később nem tudsz majd menni (és akkor meg az lesz a problémád). A wc-ben bújkálást nem minősítem, a tetteid magukért beszélnek. Az meg, hogy szerinted a főnököd egy tudatlan senki, mert "megjárta a ranglétrát" és "neked ne pofázzon"... hát Kérdező, ez téged minősít.

Egyelőre a világon semmit nem tettél le az asztalra, de már nagy a pofád. Bravó.

2023. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%
Ők zoomer.
2023. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#7 pedig mar többet letettem az asztalra, mint ő.🤫 Nem tudok mindenkinél jobban mindent, sőt, pont leszarom ki mit csinál, engem hagyjanak békén, ennyi.
2023. ápr. 8. 18:17
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért tettél le többet az asztalra? Azért, mert egyetemista diák vagy?
2023. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!