Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik ez a gyerek...

Miért viselkedik ez a gyerek így ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira bosszant ez a gyerek. Nem rossz ember csak ahogyan viselkedik. Állandóan feszegeti az izmait, magát sztárolja.


Meg valamelyik nap nevettem és gúnyosan kiparádézott. Akkor tegnap előtt mondta hogy most ő takarítja a boltot és nem én. Aztán hozzá tette: Ha ha.


Legszívesebben úgy kiütném ezt a gyereket. De már ràszóltam, most menj innen mert nincs kedvem hozzád.


Nem értem ezt az alpári, irigy viselkedést.



2023. ápr. 12. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan magában, és azzal próbálja magát feljebb pumpálni, hogy másokba csíp bele. Ritka visszataszító viselkedés.
2023. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
De az se normális, hogy te ettől ennyire agresszív leszel.
2023. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

"De az se normális, hogy te ettől ennyire agresszív leszel."


Hát azért az k.rva idegesítő, amikor egy ilyen keselyű köröz vigyorogva kötülötted, alig várva, hogy belédmarjon. Engem is felb.szna. Csak azért nem hagyom, hogy felcsesszenek az ilyenek, mert ezzel pont etetném őket.

2023. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!