Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekunk noknek miert problema?

Nekunk noknek miert problema?

Figyelt kérdés

Miert problema, ha gyerekvallas miatt a nok nem indulnak tobb ev utan ugyanolyan esellyel, mint a folyamatosan dolgozo ferfiak?


En a nok mellett allok nokent, de ez valamiert olyan dolog szamomra, amit elfogadok. De lehet fiatal vagyok meg ennek megertesehez.



2023. ápr. 17. 02:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert a férfiaknak sem jut elég munkahely. A megélhetés nélküli férfiakkal nem fekszenek le a nők, viszont a nők probléma nélkül eltartathatják magukat, mert nekik van egy lemeríthetetlen bőségforrásuk.
2023. ápr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Ja - bocsánat - így éjszaka nem olvastam elég figyelmesen a kérdést, tehát a válasz:


Mindenki az előnyökre hajt, és nem látja be a másik problémáját. A kényelmes és alacsony kvalifikációjú női munkahelyek élvezői többet akarnak kapni - "mert ők megérdemlik!"


Probléma viszont akkor lehet, ha a nő szexuálisan kevéssé vonzó, vagy szegényen egyedül neveli a gyermekét - mert a pasija csúnyán kitolt vele. Sajnos a vadkapitalizmus az ilyen esetekre sincs tekintettel - és ez tényleg komoly probléma!


Viszont hasonló problémákkal küzd sok férfi is, mert társadalmi berendezkedésünk igazságtalan.

2023. ápr. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

1) Nem alapvetés, hogy a nő essen ki évekre a munkából, a férfi is maradhatna a gyerekkel; ráadásul az sem alapvetés, hogy évekre ki kellene esni, sok helyen néhány hét-hónap után visszamennek a szülők dolgozni.


2) Nem azzal van baj, ha egy férfinak több tapasztalata van és emiatt jobb a pozíciója. Azzal van baj, ha nincs több tapasztalata és mégis őt részesítik előnyben.

2023. ápr. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha a nők mellett állnál sosem írtad volna ezt a kérdést ki, mert pontosan tudnád, hogy mennyivel többet kell beletennie egy családos nőnek-mint egy kiöregedett szinglinek, aki fujtat és irigykedik a gyerekes kolléganőire..
2023. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Azért probléma, mert nem jó munkaerők. Reggel vinni kell a gyereket ovoba, délután menni érte. Jajj ő csak később tud kezdeni, hamarabb el kell mennie. Ha van valami előadása a gyereknek, akármi akkor nem jön dolgozni. Hétvégén semmiképp nem dolgozik. Ünnepnapokon sem. Ha taknyos a gyerek akkor sem.

Sorolhatnám még..


Azért probléma ez, mert a rendesen dolgozni akaró gyerekes/gyerektelen nőknek is lerontják az esélyeiket.

2023. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

"Ha van valami előadása a gyereknek, akármi akkor nem jön dolgozni."


Ezt nálunk a kisgyerekes apukák is bejátsszák, mégis csak a nők vannak diszkriminálva.

2023. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, azt is diszkriminálják, akinek nincs gyereke nőként, mert "mi van, ha elmegy szülni". Ha te még nem futottál bele ilyenbe, akkor szerencséd van, én már többször megtapasztaltam, voltak elég pofátlan módok is. Nekem nincs gyerekem, 38 évesen már nem is nagyon akarok, egyedülálló vagyok és egyedül is tartom el magam, de többet kellett bizonyítanom, mint egy férfinak.
2023. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ha a nők mellett állnál sosem írtad volna ezt a kérdést ki, mert pontosan tudnád, hogy mennyivel többet kell beletennie egy családos nőnek-mint egy kiöregedett szinglinek, aki fujtat és irigykedik a gyerekes kolléganőire.."


Te sem a nők mellett állsz, ha irigykedő szinglikről beszélsz.

2023. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vállal minden nő gyereket, mégis egy kalap alá vonnak minden nőt.
2023. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!