Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársaim bénának tartana...

A munkatársaim bénának tartanak, ezt eddig is tudtam, de ma bizonyosodott be, hogy ezt még ki is beszélik a hátam mögött, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy pénzügyi pozícióban dolgozom, részben bentről, részben itthonról, teljesen elkülönülő a munkaköröm másokétól, szóval nem tudom viszonyítani a saját teljesítményem másokhoz.


Én úgy gondolom magamról, hogy akkora gond nincs velem, viszont azok akik ellenőrzik a munkám szerintem bénának tartanak, valahogy ez volt a megérzésem az elejétől fogva.


Ma pedig itthonról dolgoztam, és az egyikükkel beszéltem teamsen, pont megosztotta a képernyőjét, és gondolom véletlen egy pont egy beszélgetés volt megnyitva, ahol engem beszélnek ki, hogy milyen béna vagyok, picit rosszul esett.


1 mp alatt elnyomta a képernyőről, de én pont láttam.


Mit tegyek? Mondjak fel?


2023. ápr. 24. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először megpróbálnék beszélni velük, hogy milyen hibákat vétesz. Miben kellene fejlődnöd,hogy ne tartsanak bénának.
2023. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezz rá főnöknél vagy bárkinél,aki látja a teljesítményed és érdemben hozzá is tud szólni, hogy mit gondol, miben fejlődhetnél stb. Nincs ebben semmi rossz, bárki hibázhat. Emiatt az incidens miatt ne mondj fel, ez a kollégákra nézve szégyen,nem rád.

Nálunk is vannak feladatok,amiket valaki nem csinál jól,de mindig szólunk egymásnak ,mert mindenkinek érdeke, hogy jól lássuk el a munkánkat.

Elég gáz, hogy ha neked nem jeleznek vissza semmit a munkatársak, közben pedig nincsenek megelégedve és ezt egymás között meg is vitatják - csak téged nem vonnak be. Beszélj a főnökkel és/vagy azokkal,akik rálátnak a munkádra. Fel a fejjel 🤞

2023. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!