Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék egy ilyen helyzet...

Mit tehetnék egy ilyen helyzetben? :/

Figyelt kérdés

Egy gyárban melózom, lassan egy hónapja. Határozatlan idejű a munkaszerződésem, 4 műszak van. Ugye próbaidős vagyok...


A munka nem nehéz, jól is fizet, nem szeretném csak úgy itt hagyni, de...


Elkezdtem egy jó műszakban, de egy másik, gyenge műszakban felmondott a műszakvezető, én kerültem át ebbe a műszakba.

Egy olyan ember lett a műszakvezető, akit korábban már leváltottak, mert nagyon sok anyagi kárt okozott.


Mivel még új vagyok, engem kegyetlenül kipécézett magának, mindennel baxtat, meg már arra is megkért, hogy mondjak fel. Azt is pedzegeti, hogy mivel próbaidős vagyok, ne várjam, hogy ha letelik, maradhatok.


A hét elején vtam egy másik műszaknál túlórázni, ezt elmeséltem Nekik, Ők nagyon sokat meséltek erről az emberről illetve elmondták, hogy azért lett csak műszakvezető megint, mert nincs más. Sztük nincs mitől félnem...


Viszont én úgy érzem, hogy van, próbál rákényszeríteni, hogy mondjak fel, de ha nem teszem meg, akkor ki fog rúgatni.


Mit tehetnék egy ilyen helyzetben?


Mint írtam a pénz, időbeosztás jó. Egyedül élek, normál műszakban nem tudnék dolgozni máshol, mert egyéb ügyeimet nem tudnám elintézni. E miatt nem szeretném ott hagyni... :/


Mit tegyek? :/



2023. ápr. 27. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd át magad a műszakvezető főnökénél egy másik műszakba!
2023. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah, ettől igencsak félek... nem akar a többi műszakból vele senki sem dolgozni... inkább kicsinálnak és felvesznek mást helyettem ez miatt...
2023. ápr. 27. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell fosni.

Ez is csak egy ember. Ha munkaidő után a sz*rt is kivered belőle akkor lehet tanul belőle. Ha kirúgat akkor megteszed megint. :)

2023. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha kirúgat, akkor mindenképpen megteszem.


Előtte nem.... :)

2023. ápr. 27. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ne enged magad fölé kerekedni amúgy. Mivel eltűröd és nem vágsz vissza ezt élvezi és csinálja. Szólj neki vissza nyugodtan, persze ne anyázás stb..
2023. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha a munkáddal nincs gond akkor nem lehet nagy baj! Ha meg azért kirúgnak mert ő elintézi akkor annyit is ér az egész! Sajnos vannak ilyen f*szkalapok akik belekötnek mindenbe ha jó, ha nem csak mert felsőbbrendűnek érzi magát!
2023. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!