Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy évben 3 hét távollét...

Egy évben 3 hét távollét tényleg soknak számít?

Figyelt kérdés
Vállalkozónál dolgozom szóval nálunk a fizetett szabadság mint opció nem létezik.(dolgozol kapsz pénzt,nem dolgozol nem.)Nekem ezzel nincs is bajom,fiatal vagyok aki szeretne utazni így bármikor mondhatom hogy nem jönnék 1-2napig.Idén meg is volt az első külföldi repülőutas nyaralásom (7 munkanap maradt ki összvissz)Most viszont van egy másik lehetőségem is szeptemberben amin maga a nyaralás 10 nap 9éjszaka plusz mínusz 1-2 nap, mondjunk 2 hetet rá.Az én főnököm ha el is enged (valószínű)Az ő felettese simán beleszólhat hogy Á-á nem,és akkor ugrik az egész.Erre munkatársam is felhívta a figyelmem hogy lehet nem fogják szívlelni az ötletet.Ezt csak azért találom viccesnek mivel ha valamelyik kolléga nem jön akár 1 hétig mert nincs kedve/beteg semmi reakció de ha valaki pihenne,elutazna akkor mindig jön a szájhúzgálás.Ti hogy gondoljátok? ha szoktatok nyaralni mennyi ideig vagytok távol?
2023. máj. 1. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem létezik a fizetett szabadság. De, létezik.


Szerintem keress másik munkahelyet, mert ez kizsákmányolás. Nekem mondana ilyet valaki, hogy nincs fizetett szabadság, bele is állítanám a hátába a lapátot. Mocskos kizsákmányoló vállalkozók.

2023. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Te valami időcsapdába kerültél a XIX. században? Vagy hol az istenbe meri ezt megcsinálni egy munkaadó hogy nem ad fizetett szabit? Értem én hogy fiatalként kell a pénz, de az ilyen mocskoknak tényleg csak addig dolgozz amíg nem találsz mást...
2023. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vállalj fekete munkát, olyan nincsen, hogy nincs fizetett szabadság.

Ez törvénytelen ahogy a foglalkoztatásod is az.

Legalább a tb-d fizeti a vállalkozó?

2023. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Téged átvernek, lehúznak.
2023. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet nem dolgoznék ilyen helyen.
2023. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hely egyértelműen red flag, szerintem nem az utazgatás most a "legnagyobb gondod".
2023. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg melyik ez a vállalkozás, hogy véletlenül se menjen oda senki dolgozni.
2023. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Építőipar az ilyen 98%-ban, ezért nem szabad szakmunkásnak menni.
2023. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#7, a magyar kkv-k pl.
2023. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Ti álomvilágban éltek?A magyar építöiparban 90%ban nincs fizetett szabadság,betegszabi stb

Ha mész van pénz ha nem nincs

Ja és általában napi bejelentő a divat vagy azse

2023. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!